Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że w Samsungu Galaxy Note 10.1 będzie fabrycznie zainstalowana pełna wersja programu Adobe Photoshop Touch, wykorzysująca w pełni możliwości rysika S-Pen. Jak podaje Samsung, aplikacji specjalnie zoptymalizowanych pod rysik będzie znacznie więcej i będą dostępne za darmo do pobrania po zakupie tabletu.

Wśród aplikacji znajdą się ekskluzywne programy i darmowe gry jak WIRED: Note Edition (plus nagrodzone magazyny za darmo do stycznia 2013 roku), Easy Phone Sync, Sonic The Hedgehog 4: Episode 2 czy Need for Speed: Hot Pursuit. Użytkownik po zakupie Samsunga Galaxy Note 10.1 będzie mógł je pobrać z Samsung Apps nie płacąc ani grosza.

Niestety jest jedno ale i dotyczy dwóch (chyba) najbardziej zaawansowanych aplikacji – Sonic’a i Need for Speed’a. Na stronie Samsunga możemy przeczytać małym druczkiem, że obie te gry są dostępny tylko na terenie Wielkiej Brytanii i w ograniczonej ilości pobrań (kto pierwszy ten lepszy). Nie mniej jednak mamy nadzieję, że po oficjalnej premierze tabletu w innych krajach (również w Polsce) takie promocje również się pojawią.

źródło: sammobile.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *