Android 4.1.2 Jelly Bean to najbardziej wyczekiwana wersja systemu od Google. Najnowszą aktualizację otrzymał już jakiś czas temu Samsung Galaxy S III, a jeszcze w styczniu ma pojawić się dla Samsunga Galaxy Note, Galaxy S Advance i Galaxy S II. Dzisiaj pojawiły się informacje, że Jelly Bean trafił wreszcie na drugą generację tabletofonu koreańskiej firmy, czyli Galaxy Note II.

O dostępności nowej aktualizacji poinformował Samsung na Facebooku niespełna godzinę temu, lecz niektórzy użytkownicy wiedzieli już o niej rano, bo stosowna informacja wyświetliła się na telefonie. Aktualizacja jest w wersji Open, co oznacza, że dotyczy telefonów bez tzw. brandingu, pochodzących z polskiej dystrybucji.

Nową wersję można zainstalować za pośrednictwem telefonu i usługi Over the Air. Jeśli natomiast telefon sam nie wykryje aktualizacji warto podłączyć go do komputera i skorzystać z programu Samsung Kies. Wybierając pierwszy sposób trzeba pamiętać o podłączeniu do sieci WiFi, bo paczka z plikami waży ~270 MB.

Czytając pierwsze komentarze i opinie użytkowników możemy się dowiedzieć jakie zmiany zostały wprowadzone w nowej wersji systemu. Między innymi dodano nowe skróty na pasku powiadomień i opcję, która wyłącza całkowicie tryb Multi-View. Pojawiła się także nowa aplikacja o nazwie Group Cast i efekt atramentu na ekranie blokady.

A Wy jesteście już po aktualizacji? Dajcie znać w komentarzach, co jeszcze się zmieniło.

źródło: Telefony Samsung 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Android 4.1.2 Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Note II jest już w Polsce!”

 • MarcinGalaxy s2
  10 stycznia 2013 at 16:21

  Nie ma jeszcze nawet na stronach Samsunga sprawdzam od tygodnia pare razy dziennie bo chcialem odinem dodać.

 • MarcinGalaxy s2
  10 stycznia 2013 at 16:33

  Przepraszam moj błąd czekam na aktualizacje na sgs2 i źle doczytalem oczywiscie na Note 2 ogolna europejska jest juz od dawna. Czekam na sgs2 z jakiegokolwiek kraju oprócz Korei wszystko jedno 🙂

 • marcinek
  10 stycznia 2013 at 17:26

  no to przynajmniej jeden z moich trzech produktów samsunga dostanie jakąś aktualizację. Jak mój gt-p7320 nie dostanie ics do końca miesiąca to go zjadę odinem bez oglądania się na łaskawość plusa.