Samsung Galaxy Note 8.0 będzie niewątpliwie najgorętszym urządzeniem najbliższym tygodni. Kulminacja ma nastąpić na targach MWC 2013, gdzie nowy tablet z serii Note ma być oficjalnie zaprezentowany. Było sporo plotek dotyczących przekątnej ekranu, poznaliśmy już prawdopodobną specyfikację, ale jak dotąd nie było żadnego zdjęcia… aż do dzisiaj.

Zdjęcie, choć nie jakiejś super jakości pojawiło się na Twitterze za sprawą użytkownika @ClasificateArg.

samsung-galaxy-note-8-clasificatearg

Prezentuje ono 8-calowy tablet, którego design nawiązuje do najnowszych urządzeń Samsunga jak Galaxy S III czy Galaxy Note II i stylistyki „urządzenia żyjącego w zgodzie z naturą”. Tablet jest w białym kolorze, ma subtelnie zaokrąglone rogi i srebrną ramkę wokół.

samsung-galaxy-note-8-photo-leak

Obok tabletu na zdjęciu można dopatrzeć się również krótkiej specyfikacji, zawierającej główne dane o tablecie. I tak pod obudową ma znaleźć się czterordzeniowy układ o taktowaniu 1,6 GHz (prawdopodobnie taki sam jak w Galaxy Note II), 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Do zdjęć będziemy mogli użyć głównego, 5-megapikselowego aparatu lub 1,3-megapikselowej kamerki, znajdującej się z przodu. Nie zabraknie wsparcia dla HSPA+ 21 Mbit/s, lecz najważniejszym elementem będzie rysik S Pen, który wraz ze specjalnie przygotowanym oprogramowaniem, znacznie rozszerza możliwości tabletu.

Tablet będzie działał w oparciu o system Android Jelly Bean, lecz nie jest jeszcze pewne w jakiej wersji. Wszystkiego zapewne dowiemy się pod koniec lutego na targach MWC 2013.

źródło: twitter.com/ClasificateArg via SamMobile
źródło zdjęcia wpisu: img.wonderhowto.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *