Charakterystycznym i nieodzownym elementem każdego urządzenia z rodziny Galaxy Note jest rysik S Pen. Dzięki niemu i specjalnemu oprogramowaniu obsługa tabletofonu czy tabletu jest znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. Gdy pojawiły się pierwsze informacje o Samsungu Galaxy Note 8.0, byliśmy prawie pewni, że w zestawie z tabletem znajdziemy również stylus. Nie mogło być inaczej, najnowsze zdjęcia tabletu potwierdzają obecność S Pen’a.

Samsung Galaxy Note 8.0 po pierwszym tabletofonie Galaxy Note, tablecie Galaxy Note 10.1 i niedawno zaprezentowanym Galaxy Note II z 5,5-calowym ekranem będzie czwartym urządzeniem z tej serii. Z nieoficjalnych informacji wynika, że najnowszy tablet będzie mógł pochwalić się 4-rdzeniowym procesorem 1,6 GHz, ekranem 8″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 2 GB pamięcią RAM, aparatem 5 megapikseli i baterią o pojemności 4600 mAh. Na pokładzie znajdziemy także 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej i system Android 4.2. Jelly Bean.

[nggallery id=43]

Najnowsze zdjęcia, które wczoraj zostały udostępnione przez francuski serwis FrAndroid przedstawiają Samsunga Galaxy Note 8.0 wraz z rysikiem S Pen. Na drugim zdjęciu można również zobaczyć jak nowy tablet koreańskiego producenta prezentuje się obok Samsunga Galaxy Note II. Jak Wam się podoba?

Samsung Galaxy Note 8.0 ma mieć swoją premierę na targach MWC w Barcelonie.

źródło: FrAndroid via SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *