Przez ostatni czas mamy do czynienia z dużym napływem informacji o nowych smartfonach koreańskiego producenta. Pisaliśmy już o Samsungu Galaxy Win, Galaxy Pocket Neo czy też o nadchodzącym Galaxy Ace 3. Ten pierwszy został już oficjalnie potwierdzony przez chiński oddział Samsunga i podobna sytuacja ma miejsce z dwoma innymi smartfonami – Galaxy Trend II oraz Galaxy Trend Duos II

Samsung Galaxy Trend II oraz Galaxy Trend II Duos pojawiły się na stronie chińskiego oddziału Samsunga. Oznacza to, że zostaly już oficjalnie potwierdzone i z pewnością znajdą swoje miejsce na rynku. Urządzenia te skierowane są w szczególności do młodzieży, ponieważ możemy liczyć na całkiem atrakcyjną cenę i dobrą specyfikację.

Trend2
Samsung Galaxy Trend II [źródło: Samsung]

Samsung Galaxy Trend II będzie występował pod oznaczeniem I739, natomiast Samsung Galaxy Trend II Duos znajdzie swój „zakątek” na rynku z onaczeniem S7572. Świadczy to o tym, że urządzenia zostaną wypuszczone na rynek chiński lub koreański. Sercem obu modeli będzie 2-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, lecz nie wiadomo jeszcze jaka dokładnie jednostka znajdzie się pod obudową tych smartfonów. Ponadto nowe modele będą pracowały pod kontrolą Androida w wersji 4.1 Jelly Bean i mają być wyposażone  4-calowy wyświetlacz WVGA o rozdzielczości 480 x 800.

Trend2-Duos
Samsung Galaxy Trend II Duos [źródło: Samsung]

Nie zabraknie także 3-megapikselowego aparatu do robienia zdjęć i nagrywania filmów w 480p oraz standardowych usług łączności jak WiFi w standardach b,g oraz n, Bluetooth 3.0 i CDMA. Smartfony zasilane będą przez ogniwo o pojemności 1500 mAh. Co więcej, Galaxy Trend II Duos będzie umożliwiał obsługę dwóch kart SIM jednocześnie (dual-SIM) o czym mówi nam sam dopisek „Duos” przy nazwie.

źródło: SammyHub

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *