Samsung Galaxy Note 8.0 został zaprezentowany na targach Mobile World Congress 2013 w Barcelonie. Producent pokazał go w jednej, białej wersji kolorystycznej o nazwie Ceramic White. Niemiecka strona CyberPort zdradza nam, że najnowszy model z rodziny Note pojawi się także w dwóch nowych barwach – czerwonej i szarej.

Samsung Galaxy Note 8.0 bez wątpienia znajdzie swoje miejsce u wielu klientów i zrobi nie małe zamieszanie na rynku w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tablet jest godnym konkurentem iPad’a Mini od firmy Apple, ze względu na to iż posiada rysik S-Pen, który usprawnia obsługę. Ponadto najnowsze urządzenie z serii Galaxy Note ma wydajny 4-rdzeniowy procesor, ekran o przekątnej 8 cali, 5-megapikselowy aparat fotograficzny oraz Androida 4.1.2 Jelly Bean „na starcie”. Tablet według najświeższych informacji ma kosztować niecałe 400 euro, czyli około 1700 złotych polskich.

galaxy-note-8.0-rot-grau

Do dziś było wiadomo, że najnowszy tablet południowokoreańskiego producenta dostępny będzie w sklepach w wersji białej (Ceramic White). Wygląda jednak na to, że Samsung podobnie jak w przypadku swoich smartfonów, poszerzy paletę kolorów Galaxy Note 8.0 o dwa nowe – czerwony i szary. Nie wiemy jeszcze jak dokładnie będzie prezentować się 8-calowy tablet Note w nowych barwach, ponieważ nie udostępniono żadnych materiałów. Wiemy jednak, że takowe są w planach, bo czerwona i szara wersja kolorystyczna pojawiła się w ofercie i wynikach wyszukiwania na stronie CyberPort.

GalaxyNote80-kolor
Galaxy Note 8.0 w czerwonym i szarym kolorze [źródło: SamMobile]

Podkreślone na czerwono wyrazy to nazwy wspomnianych wyżej kolorów w języku niemieckim – rot to czerwony, a grau to szary. Warto jednak też zwrócić uwagę na fotografie, które w przypadku obydwu ofert prezentują tablet w białej obudowie. Mnie po głowie chodzą dwie myśli – Samsung nie dostarczył jeszcze oficjalnych materiałów prasowych z innymi niż biały kolorami Galaxy Note 8.0 albo po prostu jest to błąd sklepu.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy Note 8.0 już niebawem w dwóch nowych kolorach – czerwonym i szarym”

  • janek kkkkk
    18 kwietnia 2013 at 13:33

    SamKiesUpdates ‏@SamKiesUpdates 2 h
    Poland GT-N7000 Galaxy Note update N7000XXLSZ/N7000OXXLS4 Wjechala aktualizacja ld a NOte 1