Samsung na targach Mobile World Congress 2013 w Barcelonie zapowiedział oficjalnie najnowszego przedstawiciela rodziny notatników”, czyli tablet Galaxy Note 8.0. Ten 8-calowy tablet wyposażony w rysik S-Pen jak dotąd znany był tylko i wyłącznie w białej odsłonie kolorystycznej, jednak po sieci krążą już wieści o nowym kolorze urządzenia. Jakim?

Nowy kolor w jaki będzie „ubrany” Samsung Galaxy Note 8.0 to Brown Black, co tłumacząc na nasz ojczysty język daje coś w barwie ciemnego brązu. Nie wiemy jeszcze jak dokładnie będzie wyglądał Galaxy Note 8.0 w swojej nowej szacie graficznej, gdyż nie udostępniono jakichkolwiek materiałów, ale możemy natomiast w przybliżeniu przytoczyć termin wyjścia nowego koloru na rynek, ponieważ spekuluje się, że będzie to 25 tydzień tego roku.

Nowy kolor dostępny będzie dla Samsunga Galaxy Note 8.0 w wersji 16-gigabajtowej z modułem 3G oraz „samym” WiFi. Jeżeli jesteście zainteresowani tym urządzeniem, a tym bardziej jego nową odsłoną, to pamiętajcie aby śledzić uważnie wszystkie informacje, które będą pojawiały się na naszej stronie. W najbliższym czasie jeżeli te pogłoski okażą się prawdą, to na pewno zostaną udostępnione fotografie, na których widoczne będzie urządzenie z nowym kolorem.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *