Samsung Galaxy Ace 3 jest długo wyczekiwanym modelem, szczególnie przez młodzież, która upodobała sobie wcześniejsze modele z tej serii. Pierwsze informacje pojawiły się przeszło dwa miesiące temu, ale zawierały tylko wstępną specyfikację. Na pierwsze zdjęcie nie musieliśmy jednak długo czekać, bo właśnie pojawiło się ono w sieci. Jak zatem prezentuje się Samsung Galaxy Ace 3? 

Design jaki reprezentuje Samsung Galaxy Ace 3 nie odstaje prawie w ogóle od urządzeń zaprezentowanych w tym roku. Smartfon nie bez powodu kojarzy się z najnowszymi smartfonami z rodziny Galaxy S jak chociażby flagowy Samsung Galaxy S 4 czy kompaktowy Galaxy S 4 mini. Czy to dobrze, że producent zdecydował się na produkcję na tak zwane „jedno kopyto”? Widocznie takie były jego założenia.

Trzeba jednak przyznać, że Galaxy Ace 3 prezentuje się nad wyraz elegancko, a na pewno pod tym względem wypada lepiej niż poprzednie dwa modele. Przedstawiony niżej smartfon jest w kolorze czarnym, lecz można spekulować, że niebawem będziemy mieli okazję ujrzeć także wersję białą.

Samsung Galaxy Ace 3 [źródło: SamMobile]
Samsung Galaxy Ace 3 [źródło: SamMobile]

Samsung Galaxy Ace 3 będzie oferował 4-calowy wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli). Za wydajność ma odpowiadać 2-rdzeniowa jednostka o częstotliwości taktowania 1 GHz, wspomagana przez 1 GB pamięci RAM. Wszystko to zostanie oddane pod kontrolę systemu Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean wraz z najnowszą autorską nakładką TouchWiz Nature UX w wersji 2.0.

Nie zabraknie również tylnego, 5-megapikselowego aparatu do robienia zdjęć i kręcenia filmów oraz przedniej kamerki, dedykowanej do rozmów wideo o wielkości VGA. Smartfon będzie zasilany akumulatorem o pojemności 1500 mAh, a wszystko to ma być zamknięte w obudowie o wymiarach 121.2 x 62.7 x 9.8 mm. 

Premiera urządzenia ma odbyć się najprawdopodobniej 20. czerwca w Londynie na gali Samsung Premiere 2013.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Ace 3. Mamy pierwsze zdjęcie!”

  • karol
    27 września 2013 at 11:08

    haha,czym sie rozni od galaxy ace 2 ? tym ze procek 2×1000 a nie 2z800,wyswietlaczem 4 cale,a nie 3.8,ram 1gb,a nie 768,wiecej niczym.Jak dla mnie,nie ma sensu przesiadac sie z ace 2,porazka