Galaxy Tab 3 7.0 jest najnowszym tabletem Samsunga z 7-calowym ekranem, który jako pierwszy spośród trzeciej generacji tych urządzeń został oficjalnie zaprezentowany. Stało się to dokładnie w ostatni dzień kwietnia za sprawą oficjalnego komunikatu prasowego. Tablet może nie zachwyca specyfikacją, ale można go już kupić w Polsce za mniej niż tysiąc złotych. Tak, dobrze przeczytaliście – tablet jest już dostępny w Polsce.

„Mniejszy, lżejszy, zaprojektowany w stylu zapoczątkowanym przez Galaxy S III, ale bez rewelacji.” – takim zdaniem rozpocząłem opis tego tabletu, gdy ten ujrzał światło dzienne ponad 3 miesiące temu. Jak na razie swojej opinii nie zmienię, bo Galaxy Tab 3 7.0 pod względem technicznym jest bardzo zbliżony do swojego poprzednika, ale zyskał nowy wygląd, jest smuklejszy, lżejszy, posiada fizyczny przycisk Home i jedną z nowszych wersji sytemu Android. Można zatem uznać to za udaną ewolucję.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 [źródło: 2po2.pl]
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 [źródło: 2po2.pl]

Samsung Galaxy Tab 3 7.0, za równo w wersji z samym WiFi jak i modułem 3G trafił do oferty sklepu Redcoon. Nowe urządzenia przeważnie jako pierwsze pojawiają się właśnie w tym sklepie i nic dziwnego, że podobna sytuacja ma miejsce w przypadku najmniejszego tabletu Galaxy z 3. generacji. Co ciekawe, obydwa tablety dostępne są w całkiem korzystnych cenach. Wersja podstawowa została wyceniona na 960 złotych, a ta z możliwością włożenia karty operatora jest w kwocie 1329 złotych. Pierwsza z nich jest już dostępna w magazynie, natomiast na drugą musimy poczekać jeszcze około tygodnia.

Czy jesteście zainteresowami zakupem tego tabletu? A może czekacie na większą wersję?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *