Przeważnie po prezentacji topowego urządzenia nie trzeba długo czekać aż pojawi się ono w ofercie sklepów. Początkowo są to oczywiście oferty przedsprzedażowe, w których możemy zarezerwować swój egzemplarz i skorzystać z oferty specjalnej, jak to miało miejsce w przypadku Galaxy S 4, gdzie dodatkowo w zestawie znajdował się S View Cover. Samsung Galaxy Note III zostanie zaprezentowany już 4. września na targach IFA w Berlinie i jak podają źródła, niecałe dwa tygodnie później będzie go można już zamówić.

Ja już się nie mogę doczekać targów IFA 2013, a Wy? Ważnym punktem z pewnością będzie konferencja Samsung Mobile Unpacked 2013, na której to południowokoreański producent zaprezentuje światu kolejną generację tabletofonu z rysikiem S-Pen. Do tego wydarzenia pozostało tylko 6 dni, bo start gali zaplanowany jest na 4. września, na godzinę 19:00.

Wygląda na to, że Samsung zamierza szybko wprowadzić Galaxy Note III na rynek, bo jak podaje tajwański serwis ePrice, pierwsze oferty przedsprzedażowe mogą pojawić się już 16. września, czyli niespełna 2 tygodnie po prezentacji urządzenia. Tabletofon oficjalnie do sprzedaży trafi 27. września i wtedy też te osoby, które zarezerwowały sobie urządzenie w przedsprzedaży będą mogły je odebrać w sklepie.

Przedni panel Galaxy Note III [źródło: eTrade Supply]
Przedni panel Galaxy Note III [źródło: eTrade Supply]

Nie wiadomo jeszcze jak sytuacja z przedsprzedażą będzie wyglądać w Polsce, ale postaramy się tego dowiedzieć na targach. W każdym razie, wejście Galaxy Note III będzie podobne jak w przypadku flagowego smartfonu Galaxy S 4 – od połowy miesiąca pre-order, a pod koniec pierwsze dostawy.

Pytanie konkursowe #8: Z jaką wersją systemu Android zadebiutował na polskim rynku Samsung Galaxy S 4? 

Dowiedz się więcej o konkursie.

Na koniec jeszcze jedno pytanie do Was, tym razem poza konkursem – Kupicie Galaxy Note III w przedsprzedaży czy odczekacie parę tygodni do czasu, aż cena trochę się obniży?

źródło: GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Galaxy Note III w przedsprzedaży od 16. września?”

 • Bomba
  29 sierpnia 2013 at 20:39

  Czekam na spadek ceny. Fon wejdzie za 2899 lub coś koło tego ja czekam na coś bliżej 2500zł.

 • Ocet
  29 sierpnia 2013 at 21:01

  Ja chyba kupie w preorder, bo chyba nie wytrzymam tego czekania na spadek ceny 😀

 • kaz
  30 sierpnia 2013 at 13:55

  Jak uskładam kasiorkę, to kupię za każdą cenę;-)