Kiedy zbliża się okres przedświąteczny (a niewątpliwie taki niebawem będzie patrząc po produktach i dekoracjach w niektórych sklepach) często możemy liczyć na specjalnie promocje. Jakiś czas temu obniżenia ceny doczekały się wszystkie tablety Galaxy Tab 3, a teraz wersje z 7- i 10-calowym ekranem oferowane są w limitowanych zestawach z Angry Birds Star Wars II i Telepodem.

Samsung Galaxy Tab 3 Angry Birds Star Wars II [źródło: 2po2.pl]
Samsung Galaxy Tab 3 Angry Birds Star Wars II [źródło: 2po2.pl]

Pewnie zastanawiacie się co taki zestaw zawiera? Obok oczywiście tabletu – Galaxy Tab 3 7.0 (SM-T210) lub Galaxy Tab 3 10.1 (GT-P5210) otrzymujemy figurki z gry Angry Birds Star Wars II z tak zwanym Telepodem, które możemy wykorzystać w wirtualnej rozgrywce. Figurki są dwie jeśli wybierzemy zestaw z 7-calowym tabletem, a w przypadku wariantu o większej przekątnej, postaci z gry jest o 4 więcej. Łącznie figurek jest aż 30 i jeśli ktoś planuje zebrać cały zestaw, musi się trochę napracować, ale na szczęście można je też zakupić osobno.

[nggallery id=149]

Za pomocą specjalnego Telepodu możemy połączyć świat wirtualny z rzeczywistym, dosłownie wysyłając postacie z figurek do gry. Wystarczy połączyć tablet z Internetem, włączyć grę Angry Birds Star Wars II, wybrać odpowiednią stronę mocy – Ptasich Rebeliantów lub Świnie Imperium i wskazać przycisk Telepods na ekranie. Wówczas uruchamia się tryb w którym możemy wykorzystać Telepod i przenieść naszą ulubioną postać do gry.

Jak to działa? Telepod umieszczamy na oczku aparatu, który odczytuje unikatowy kos QR, który umieszczony jest na spodzie każdej figurki. Po chwili ta sama postać pojawia się w wirtualnej rozgrywce. W zestawie jest instrukcja, ale sposób działania można też zobaczyć na poniższym filmie.

Co ciekawe, edycja limitowana jest w identycznej cenie, co standardowy wersja. Za zestaw z tabletem Galaxy Tab 3 7.0 przyjdzie nam zapłacić 699 złotych, a wariant z 10,1-calowym Galaxy Tab 3 został wyceniony na 1399 złotych. Musicie przyznać, że oferta jest całkiem atrakcyjna, szczególnie jako świąteczny prezent dla dziecka. Ktoś planuje zakup? 😉

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *