Wygląda na to, że Samsung planuje wkroczyć w nowy rok ze sporą armią nowych urządzeń, które w nazwie będą mieć dopisek Lite. Jakiś czas pojawiły się informacje o Galaxy Grand Lite, a w ubiegły poniedziałek pisaliśmy o uproszczonej odsłonie Galaxy Note 3. Teraz docierają do nas kolejne wieści o wersji Lite, ale tym razem dotyczą tabletu Galaxy Tab 3.

Trzecia generacja tabletów Galaxy Tab trafiła na rynek w trzech wersjach różniących się między sobą przede wszystkim wielkością ekranu, ale też danymi technicznymi. Na sklepowych półkach można obecnie spotkać trzy warianty z 7-, 8- i 10,1-calowym ekranem, które różnią się miedzy sobą ilością pamięci RAM, pamięci na dane czy zastosowanym procesorem. Każdy zatem znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie pod względem wielkości i szybkości działania. Czy w takim razie potrzeba nam wersja Lite?

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 [źródło: 2po2.pl]
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 [źródło: 2po2.pl]

Na chwilę obecną nie są znane szczegóły tabletu Galaxy Tab 3 Lite. Wiadomo tylko tyle, że ma pojawić się w dwóch wersjach kolorystycznych – białej Cream White i czarnej Ebony Black, zarówno z „samym” WiFi (SM-T110) jak i WiFi + modem 3G (SM-T111). Cena wersji podstawowej wyniesie około 100 euro, co sprawi, że będzie to najtańszy tablet w historii Samsunga. Premiera planowana jest na początek przyszłego roku.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Szykuje nam się tablet Galaxy Tab 3 w wersji Lite?”

  • Danny
    6 grudnia 2013 at 10:03

    I po co te wersje lite, mini i inne? Narobią wersji danego urządzenia a później setki urządzeń do aktualizacji i nie mogą nadążyć z ich aktualizowaniem.

  • kaz
    6 grudnia 2013 at 12:10

    I bardzo mnie to cieszy:-)