Przez ostatnie tygodnie byliśmy niemal zasypywani mniej lub bardziej prawdopodobnymi informacjami na temat nowych tabletów Samsunga. Teraz wszystko zdaje się powoli wyjaśniać. Tuż przed oficjalnym rozpoczęciem targów CES 2014 w Las Vegas nowe tablety z rodziny Galaxy Tab Pro i Galaxy Note Pro zostały potwierdzone przez samego producenta.

W Światowej Stolicy Rozrywki robi się naprawdę gorąco, ale tym razem nie jest to zasługa wysokiej temperatury, ogromnych kasyn czy rozświetlonych ulic. Już jutro oficjalnie rozpoczynają się targi CES 2014, które jak zwykle przyniosą ze sobą nowe produkty i nowości ze świata technologii. Nie zabraknie tam oczywiście firmy Samsung, która na tegorocznych targach zaprezentuje między innymi kilka nowych tabletów.

Galaxy Note Pro i Galaxy Tab Pro na CES 2014 [źródło: AndroidCentral]
Galaxy Note Pro i Galaxy Tab Pro na CES 2014 [źródło: AndroidCentral]

Tablety Galaxy Note Pro i Galaxy Tab Pro nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane, ale już wiemy, że stanie się to właśnie na CES 2014. Wszystko za sprawą ogromnych billboard’ów zapowiadających premierę nowych tabletów podczas trzydniowej imprezy w Las Vegas.

Jak sama nazwa wskazuje, tablety będą zaliczać się do high-end’owych urządzeń, w których znajdziemy mocne podzespoły i ekrany o wysokiej rozdzielczości. Do tej pory wśród licznych przecieków pojawiały się dwa tablety Galaxy Tab Pro z 8,4- i 10.1 calowym ekranem i 12,2-calowy model Galaxy Note Pro, wyposażony w ekran 2560 x 1600 pikseli i obowiązkowo rysik S-Pen.

Jak będzie wyglądać pozostała specyfikacja nowego Note’a i tabletów Tab Pro? Możemy się domyślać i jeszcze uzbroić się w odrobinę cierpliwości, bo wszystko stanie się jasne w ciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin.

źródło: AndroidCentral przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *