Game Pad EI-GP20 to urządzenie stworzone przez firmę Samsung, które pozwala przekształcić smartfon w przenośną konsolę do gier. Tydzień temu mogliście zapoznać się z pierwszymi wrażeniami na temat tego gadżetu i zobaczyć film z rozpakowania, a jeszcze w styczniu przeczytacie jego recenzję. Jeśli jednak ktoś już teraz chce zdobyć Game Pad’a to jest ku temu bardzo dobra okazja, bo urządzenie jest dostępne w jednym ze sklepów w cenie niższej niż ta sugerowania przez producenta.

Samsung wycenił swój najnowszy gadżet na 249 polskich złotych, co plasuje go raczej pośrodku wszystkich akcesoriów, jeśli głównym kryterium będzie ich cena. Cena kontrolera pewnie przez niektórych jest uważana za wysoką, ale trzeba zaznaczyć, że konkurencyjne rozwiązana są podobnie wyceniane lub nawet droższe. Game Pad od Samsunga ma ta przewagę, że smartfon można umieścić bezpośrednio w kontrolerze, co daje nam namiastkę mobilnej konsoli do gier.

Samsung GamePad [źródło: Samsung]
Samsung GamePad [źródło: Samsung]

Samsung Game Pad oficjalnie trafił do sprzedaży z początkiem nowego roku i obecnie jest dostępny w kilku sklepach, których liczba z tygodnia na tydzień się powiększa. Ja zamówiłem go w sklepie Alternate za 259 złotych (308 złotych z przesyłką), ale teraz można go zdobyć trochę taniej. Wszystko za sprawą oferty sklepu KOG (King of GSM), gdzie Game Pad został wyceniony na 210,99 złotych.

Samsung Game Pad EI-GP20 [źródło: KOG]
Samsung Game Pad EI-GP20 [źródło: KOG]

Urządzenie można zamówić na tej stronie z dostawą do domu lub odbiorem w wybranych paczkomacie, gdzie koszt wysyłki w zależności od wybranej opcji waha się od 9 do 21 złotych. Warto też wspomnieć, że sklep oferuje opcję Zapakuj jako prezent, co jest świetnym pomysłem jeśli chcemy zrobić komuś niespodziankę.

Ktoś jest zainteresowany? A może już kupiliście Game Pad’a? Jeśli tak to obowiązkowo napiszcie w komentarzach jak, gdzie i za ile 😉

źródło: KOG

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Game Pad EI-GP20 do kupienia w niższej cenie”

  • Adam K.
    21 stycznia 2014 at 12:22

    Ktoś kiedyś coś zamawiał z tej strony? Można im zaufać? Jakieś opinie?

  • Kuba
    21 stycznia 2014 at 15:10

    Kupowałem kilka razy u nich na allegro i wszystko ok. Zerknij login King-of-GSM. Z tego co wiem to sklep w Warszawie istnieje jakoś od 2007 roku a niedawno otworzyli internetowy dlatego takie niskie ceny na start. Tak więc polecam.