Każdy kto zdecyduje się na zakup nowego urządzenia w przedsprzedaży może liczyć na różnego rodzaju gratisy. Było tak w przypadku dwóch ostatnich flagowych smartfonów Galaxy S 4 i Galaxy Note 3, gdzie przy zakupie można było otrzymać oryginalne etui S View Cover. Podobnie będzie teraz z najbardziej zaawansowanym tabletem Galaxy Note PRO, ale w prezencie otrzymamy inny gadżet.

Nowe tablety Samsunga powoli wkraczają na polski rynek, o czym informowaliśmy Was w poprzednim wpisie. Będą dostępne trzy modele, ale tylko przy zakupie tabletu Galaxy Note PRO z 12,2-calowym ekranem, użytkownik będzie miał okazję zdobyć przydatne akcesorium. W niektórych polskich sklepach internetowych jak X-KOM, Vobis, Sferis czy Komputronik, Samsung Galaxy Note PRO pojawił się w przedsprzedaży razem z oryginalną, bezprzewodową klawiaturą Samsung BKB-10USWE. Oferta dotyczy tabletu w wersji bez modemu LTE, który w Polsce został wyceniony na 2999 złotych.

Galaxy Note PRO z klawiaturą BT  [źródło: X-KOM]
Galaxy Note PRO z klawiaturą BT [źródło: X-KOM]

Klawiatura jest w kolorze białym, ma kompaktowe wymiary i została specjalnie przystosowana pod system Android (posiada klawisze funkcyjne z odpowiednimi skrótami). Łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth i ma wbudowaną baterię Li-Ion. Jeśli chcielibyśmy zakupić klawiaturę osobno, jej koszt w sklepach zaczyna się od około 150 złotych.

Promocja trwa od 17. lutego i obowiązuje do 1. marca 2014 roku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *