Najbliższe większe urządzenia mobilne koreańskiego producenta to rodzina tabletów Galaxy Tab 4. Jak wyglądają ceny oraz kiedy zadebiutują tablety możecie przeczytać w poprzednich wpisach. Dziś natomiast chcemy Wam przedstawić rzeczywisty wygląd Galaxy Tab 4. Wersja 8-calowa prezentuje się bardzo podobnie do Note PRO 8,4 pod względem gabarytów. Co prawda nie mieliśmy okazji włączyć testowych modeli, ale przyjdzie czas i na to. Możemy za to podzielić się z Wami różnicami jakie zaszły względem poprzedniej generacji oraz rodziny PRO.

Przód urządzenia wszystko wygląda wręcz klasycznie. Klasyczne ułożenie przycisków, czujników i głośników. Faktura jaką mamy pod przednim szkłem jest identyczna jak w Samsungu Galaxy S5. Nie ma tu ani drobinek, które mienią się pod słońce czy szczotkowanego materiału tylko gładką, jednolitą powierzchnię. Z tyłu niestety obok centralnie umieszczonej kamery zabrakło diody LED. Samo wykończenie tylnej klapki jest bardzo podobne do tego co mamy w Samsungu Galaxy Note 3. Niestety ale wygląda to tak tylko na pierwszy rzut oka. Po pierwszym kontakcie możemy zauważyć, że faktura imitująca skórę jest mniej wypukła, brakuje przeszyć, a łączenie z ramką jest płynne bez znaczącego wyróżnienia.

[nggallery id=393]

Prezentowany model posiadał 16 GB pamięci wbudowanej oraz złącze na microSD, więc zapewne była to wersja Wi-Fi. Cieszy fakt, że zaślepka do portów wygląda bardzo porządnie i jest w ładnym ciemnym kolorze. Nie udało nam się sprawdzić jak wygląda interfejs, ale mamy nadzieję, że już niedługo to nastąpi. Co myślicie? Może ktoś już jest zainteresowany?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *