Zdajemy sobie sprawę, że to co najbardziej lubicie to konkursy oraz zniżki. Udało nam się przygotować ciekawą akcje razem ze sklepem Homesceen na akcesoria do smartfonów. Wiemy ile kosztują wszystkie te dodatki dlatego tym bardziej chcemy pomóc Wam zakupić niezbędne akcesoria do ochrony waszych telefonów. Tym razem udało się wynegocjować bardzo ciekawy rabat i mamy nadzieję, że w okresie jego trwania skorzystacie z promocji.

Od sklepu Homesceen dostaliśmy do testów Etui Rearth Ringke Slim Armor do Samsunga Galaxy S5. Cechuje się ono niezwykłą trwałością oraz jakością wykonania. Dodatkowo w zestawie dostajemy folię na ekran oraz wymienne plastikowe plecki z dwoma fakturami. Identyczną jak w oryginalnej klapce z dziurkami oraz gładką. Sami możemy dopasować wygląd naszego urządzenia.

[nggallery id=394]

To co najważniejsze dla Was to dwutygodniowy okres promocyjny od dziś od godziny 18:00 do 24 maja br. Przy zakupie akcesoriów o wartości powyżej 50 zł otrzymujecie 15% rabat po wpisaniu specjalnego kodu. W miejscu pola KOD RABATOWY wpisujecie „galaktyczny” i zniżka sama będzie dodana w koszyku. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie przypadnie do gustu. Czekamy na Wasze opinie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Zniżka w sklepie Homescreen na akcesoria dla Galaktycznych”

 • 2002kondzior
  10 maja 2014 at 19:53

  Czemu do S4 mini jest tylko folia ???

  • 10 maja 2014 at 20:41

   Dlatego, że, niestety, żaden z producentów, z którymi współpracujemy nie oferuje akcesoriów do tego modelu.

   Cały czas poszukujemy nowych, ciekawych producentów i ograniczamy się z wprowadzaniem czegoś, czego jest już pełno na rynku polskim. Aktualnie głównie oferujemy akcesoria do flagowców, ale mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się znaleźć coś dla pozostałych modeli;)