Tablety Samsunga z serii Galaxy Tab 3 można spotkać w rożnych wersjach i zestawach. Oprócz tych standardowych jest też przykładowo 7-calowa odsłona dla dzieci (Galaxy Tab 3 Kids) czy specjalnie zestawy z figurkami Angry Birds. Z Galaxy Tab 4 może być podobnie. Pisaliśmy już o wersji edukacyjnej, a teraz o Galaxy Tab 4 NOOK. Czym charakteryzuje się ten ostatni?

Samsung przyzwyczaił nas już do tego, że jego tablety występują w różnych wariantach. Nie sprowadza się to tylko do tego, że są w wersji z modemem 3G/LTE i różnią się przekątną ekranu. Czasami można spotkać specjalnie edycje z dodatkową zawartością i akcesoriami jak wspomniane wyżej zestawy edukacyjne czy z dodatkami Angry Birds. Samsung Galaxy Tab 4 NOOK to tablet na bazie 7-calowego Galaxy Tab 4 przygotowany specjalnie z myślą o miłośnikach czytania. Tablet będzie wyposażony w oprogramowanie zapewniające dostęp do ponad 3 milionów książek i multimediów z serwisu Barnes & Noble.

Nowa wersja tabletu to owoc współpracy firmy Samsung i Barnes & Noble, największej internetowej księgarni. Tablet ma trafić do sprzedaży na początku sierpnia i będzie dostępny zarówno w sklepach Samsunga jak i B&N, obok innych czytników NOOK. Póki co Galaxy Tab 4 NOOK pojawi się w Stanach Zjednoczonych i na obecną chwilę nic nie wiadomo czy zagości na sklepowych półkach w Europie, a tym bardziej w Polsce.

źródło: Business Wire przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *