O urządzeniu wiemy już chyba wszystko. Brakuje tylko, żeby pojawiły się filmy prezentujące urządzenie przed premierą. Rok 2014 to rok wycieków czy kontrolowanych publikacji i w ten własnie sposób Galaxt Tab S nie jest już dla nas zagadką. Pojawiły się kolejne zdjęcia prezentujące urządzenie, a te musimy przyznać wyglądają bardzo ciekawie.

Przypominaliśmy już ostatnio specyfikację urządzenia, ale dzisiaj warto wspomnieć o tym co pojawiło się na zdjęciach poniżej. Najbardziej interesuje nas grafika, na której pojawia się funkcja Multi-Window, a w jednym z okien widzimy telefon. Czyżby SideSync? Druga z grafik przedstawia dobrze znaną funkcję z serii PRO, czyli Remote PC. Dzięki temu możemy kontrolować nasz komputer niezależnie czy jest on pod kontrolą Windows’a czy Mac OS. Jak widzimy nie zabraknie w Galaxy Tab S czytnika linii papilarnych. Musimy przyznać, że grafika jak i wszystkie związane z Samsungiem Galaxy S5 są niefortunnie stworzone. Użytkownik może pomyśleć, że palec należy przeciągnąć po ekranie. Wspominaliśmy o tym wcześniej, że powinna znaleźć się tam strzałka sugerująca, że chodzi o przycisk.

[nggallery id=429]

Producent niewątpliwie chce podkreślić, że nowe koreańskie tablety są bardzo cienkie i lekkie. Faktycznie tak jest i to chyba jeden z największych plusów zaraz obok ekranu AMOLED. Tablet 10,5-calowy waży zaledwie 465 gramów i ma 6,6 milimetrów grubości. Aż trudno w to uwierzyć, patrząc na to, co udało się zmieścić w tej obudowie. Czekamy z niecierpliwością na konferencję!

źródło zdjęć i informacji: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Galaxy Tab S 10.5 na kolejnych zdjęciach – 465 g i tylko 6,6 mm grubości!”

 • gość
  7 czerwca 2014 at 19:07

  Wolałabym żeby byl 3 milimetry grubszy ale w zamian posiadał pojemniejsza baterię bo jak zwykle pewnie bateria bedzie jednym z największych minusów

  • 7 czerwca 2014 at 23:15

   Bateria w nowych tabletach PRO „daje radę” (szczególnie w wersji Note PRO), więc w Tab S powinno być podobnie 🙂

   • Ja(ten prawdziwy)
    1 lipca 2014 at 00:01

    Ale w ów czas byłoby jeszcze lepiej.
    Może nawet kilka dni na jednym ładowaniu zamiast kilku godzin…?