Samsung Galaxy Alpha to równie mocno wyczekiwany smartfon co Galaxy Note 4. Powodów jest przynajmniej kilka. Alpha to smartfon o kompaktowym wymiarach z 4,7-calowym ekranem, bardzo mocną specyfikacją i przede wszystkim częściowo metalową obudową, co ma wyznaczyć nowy standard w jakości wykonania smartfonów Samsunga. Wierzę, że tak będzie i już nie mogę się doczekać aż smartfon trafi na moje redakcyjne biurko. Być może stanie się to w niedługim czasie, bo właśnie ruszyła przedsprzedaż.

Przedsprzedaż póki co nietypowa bo nie ujawniono jeszcze ceny Samsunga Galaxy Alpha ani dodatku, który otrzymamy razem ze smartfonem w ofercie. Można to zatem uznać za coś w rodzaju „zapisów na kartkę”, by w pierwszej kolejności zarezerwować sztukę i zdobyć informacje o cenie urządzenia. Nie mniej jak informuje internetowy sklep X-KOM na swojej oficjalnej stronie, oferta przedsprzedażowa będzie wyjątkowa, więc na pewno gadżet będzie atrakcyjny. Ja po cichu stawiam na przystępną cenę smartfonu i słuchawki Samsung Level On w zestawie, które były dołączane do tabletów Galaxy Tab S w przedsprzedaży. Co Wy na to?

Już teraz można zapisać się i zarezerwować swój egzemplarz Samsunga Galaxy Alpha. Wystarczy tylko na stronie, którą macie w źródle wpisać swój adres e-mail, a na pewno nie przegapicie oferty przedsprzedażowej z nowym, metalowym smartfonem  Samsunga. Fakt faktem podanie adresu mailowego jest jednoznaczne z zapisaniem się do newslettera sklepu, ale po pierwsze przecież każdy robi to dobrowolnie i może zrezygnować z otrzymywania informacji o promocjach, a po drugie mailing nie zobowiązuje do zakupu smartfonu. Z informacji wynika, że czas trwania zapisów mija 31. sierpnia.

Samsung Galaxy Alpha / fot. X-KOM
Samsung Galaxy Alpha / fot. X-KOM

 

Więcej informacji o Samsungu Galaxy Alpha możecie znaleźć we wcześniejszym wpisie, który pojawił się przy okazji oficjalnej premiery smartfonu. Mieliście także szanse zobaczyć jak sprawuje się 4,7-calowy ekran Super AMOLED HD i zapoznać się z opinią Galaktycznej Redakcji o najnowszym smartfonie Samsunga. Jak tylko będziemy znać cenę i datę dostępności Galaxy Alpha w Polsce to z pewnością damy Wam znać, więc wypatrujcie newsów o Alphie w najbliższych dniach.

źródło X-KOM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Już teraz można zarezerwować swojego Samsunga Galaxy Alpha”

  • Krzysiek
    22 sierpnia 2014 at 14:29

    W Rosji do Galaxy Alpha dorzucają GALAXY Gear Fit. Jego cena wynosi 24 990 руб. czyli około 2 200 zł