Ostatnio zrobiło się bardzo muzycznie jeśli chodzi o produkty koreańskiego producenta. Otrzymałem do testów słuchawki LVEL ON, które wreszcie będę mógł porównać z LEVEL OVER, ale tym razem wróćmy do głośników. Jednym z fajniejszych sprzętów jakie miałem okazje testować w tym roku był mały głośniczek LEVEL BOX Mini. Szerzej pisałem o nim w tym wpisie, ale dziś przyszedł czas na największego i najmocniejszego przedstawiciela tej serii.

LEVEL BOX nie jest dużo większy od wersji mini jednak potrafi więcej i to słychać od razu po włączeniu. Zasada urządzenia jest taka sama. Bezprzewodowy głośnik wyposażony w akumulator identyczny jak mniejszy brat czyli 1600 mAh starczy na pewno na krócej niż 25 godzin słuchania muzyki czy 1000 godzin czuwania, ale na to przyjdzie czas. Sama konfiguracja jest oczywiście banalnie prosta. Wystarczy dotknąć telefonem boku głośnika i za pomocą NFC nastąpi sparowanie urządzeń przy pomocy bluetooth. Samo urządzenie umożliwia rozmowy telefonicznej i służy jako zestaw głośnomówiący. Można go również wykorzystać do telekonferencji, co jest ciekawym rozwiązaniem.

Na pierwszy rzut oka widać, że chcąc odróżnić głośnik od mniejszego odpowiednika nadano LEVEL BOX nieco inny wygląd. Srebrne ramki prezentują się zdecydowanie bardziej okazale. Pomimo tego, że umieszczono w środku jedynie o 1 mm większy stereofoniczny głośnik (56 mm) z pasywnym radiatorem urządzenie gra wyraźnie głośniej. Sugerowana cena wynosząca 699 zł jest, aż o 300 zł wyższa od LEVEL BOX Mini. Czy to nie za dużo? Sprawdzę jak głośnik spisuje się po dłuższym użytkowaniu i dam Wam znać czy Warto.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *