Firma Samsung w swoim asortymencie ma bardzo wiele urządzeń. Nas najbardziej z tych wszystkich urządzeń interesują przede wszystkim smartfony, tablety i smartzegarki, które coraz śmielej podbijają rynek. To te urządzenia są aktualizowane do najnowszych wersji systemu od Googla. Oczywiście do sytemu Google’a Koreańczycy dodają coś od siebie, czyli znana chyba każdemu kto się interesuje mobilną technologią nakładka TouchWiz. Dzisiaj na stronie Samsunga poświęconej aktualizacjom, pojawiła się informacja, że Samsung Galaxy Tab Active otrzymał aktualizację do najnowszej wersji KitKata.

Samsung Galaxy Tab Active został zaprezentowany na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Jest to tablet cechujący się dużą wytrzymałością, posiada certyfikat IP67, antywstrząsową obudowę i przeznaczony jest na biznesu. Więcej na jego temat przeczytacie w tym wpisie, a o jego sensie i przeznaczeniu przeczytacie klikając tutaj.

Jak wspomniałem we wstępie, Samsung rozpoczął aktualizację do najnowszego Androida 4.4.4 KitKat dla tabletu Galaxy Tab Active. Update dostały obydwie wersje, czyli wersja z WiFi i LTE, które są oznaczone odpowiednio SM-T360 i SM-T365. Obie aktualizacje ważą 1,2 GB, więc całkiem sporo, dlatego najlepiej przed instalacją jest połączyć się z siecią bezprzewodową WiFi i mieć naładowany telefon przynajmniej w połowie, dla bezpieczeństwa. Nowa wersja oprogramowania dla Galaxy Tab Active SM-T360 oznaczona jest jako T360XXU1ANI9, a dla Galaxy Tab Active SM-T365 jako T365XXU1ANIB.

Zdaję sobie sprawę z tego, że większość z Was nie ma jeszcze tabletu Samsung Galaxy Tab Active, ale naszym obowiązkiem jest, aby informować Was o takich rzeczach. Chyba, że się mylę i ktoś z Was posiada już taki tablet. Jeśli tak to dajcie znać czy macie już zaktualizowane swoje Galaxy Tab Active.

Dzięki Adam za info!

źródło: SamsungUpdates

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *