Jak dobrze śledzicie naszą stronę to z pewnością czytaliście już informacje odnośnie zaprezentowania przez Samsunga dwóch nowych smartfonów z serii A – Samsung Galaxy A5 i A3. Smartfony, które reklamowane są przez Koreańczyków jako najsmuklejsze ze wszystkich dostępnych urządzeń w portfolio tej firmy oraz kierowane do tych nieco młodszych użytkowników. Jak wiemy do tej serii zaliczać się ma także Galaxy A7, na temat którego już nie co wiemy. Nie tak dawno pisaliśmy o Galaxy A7 (SM-A700FD) w wersji Dual SIM, który raczej przeznaczony będzie na rynek Chiński. Dzisiaj w sieci pojawiły się informację o globalnej wersji tego urządzenia, dzięki którym możemy poznać cześć specyfikacji.

W raz z kolejnymi dniami docierają do nas kolejne dane odnośnie nadchodzącego, najmocniejszego z serii A, smartfonu Galaxy A7. Na stronie firmy Samsung w profilu User Agent możemy zobaczyć częściową specyfikację Galaxy A7 o oznaczeniu SM-A700F. Jak wspomniałem we wstępie jest to wersja globalna, która będzie dostępna na rynku europejskim.

Specyfikacja, która wyciekła nawiązuje w dużej mierzę do tej, którą spotkamy najpewniej w wersji Dual SIM. Profil User Agent mówi o 5,5-calowym wyświetlaczu w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli i o 64-bitowym procesorze używający architekturę ARMv8-A, podobną jak ta w Galaxy A3 i najprawdopodobniej w Galaxy A5. Jest to procesor Exynos, ale nie wiemy jeszcze jaki model. Natomiast wiemy, że będzie pracować w oparciu o Android 4.4.4 KitKat.

Wcześniejsze informacje mówią też o tym, że model SM-A700 będzie dostępny w wariantach: A-700F/H/D/G/M oraz SM-7009 (Chiny, prawdopodobnie Dual Sim) oraz w kolorach: Black, White, Gold, Blue, Silver oraz Pink.

Niestety nadal nie wiemy, czy Galaxy A7 będzie dostępny w Polsce, nie mówiąc już o jego cenie. Nie mniej jednak informacje, które pojawiły się na stronie Samsunga mogą nam dać do zrozumienia, że premiera tego urządzenia jest już blisko.

Dzięki Adam za info!

źródło: Samsungmobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *