Pamiętacie smartfony, które miały 3,5 cala? Kilka lat temu to były ogromne urządzenia i już wtedy naklejanie folii na wyświetlacz było rozsądnym podejściem. Dziś, 2 calowy zegarek okazuje się faktem, a co Nas czeka w przyszłości? Czy Gear S ma faktycznie tak duży ekran, że warto go chronić dodatkowo folią?

Każdy z Nas w inny sposób dba o swoje urządzenie. Inaczej je też zabezpiecza na wypadek upadku na ziemię czy zarysowania ekranu przez to co mamy w torbie czy kieszeni. Wielu mówi, że nie ma idealnego sposobu, żeby przez cały okres użytkowania urządzenia cieszyć się jego idealnym stanem. Chociaż należę do osób, które bardzo dbają o swój smartfon, zegarek czy tablet zdarzyło mi się nie raz przypadkowo pociągnąć za kabel od ładowania.. i tragedia gotowa. Po kilku latach wiernej i prawdziwej miłości do wsuwek próbowałem czegoś innego. Casy, covery nie są jednak dla mnie. Uwielbiam jak urządzenie wygląda tak jak zaprojektował je producent. Warto jednak pomyśleć o zabezpieczeniu ekranu zarówno smartfona jak i właśnie zegarka. Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić folię od firmy 3mk dla najnowszego zegarka od koreańskiego producenta.

Folia, którą chciałbym Wam przedstawić to dokładnie Solid Flexible na Gear S. Nigdy nie byłem mistrzem w zakładaniu folii, więc i tym razem nie popisałem się swoimi zdolnościami. Folie od 3mk są bardzo łatwe w nakładaniu i bardzo wytrzymałe. Warto pamiętać o tym o czym ja zapomniałem, czyli o listku Fix Dust do usuwania zabrudzeń, które znalazły się pod naklejoną folie. Dodatkowo bez problemu wytrzymuje ona kontakt z wodą i nie odklei się nawet po obfitym opłukaniu pod kranem. Folia jest bardzo dopasowana i faktycznie, gdyby nie drobne błędy, które popełniłem przy nakładaniu byłaby praktycznie niewidoczna. Istotnym aspektem jest również fakt, że folia nie zniekształca obrazu prezentowanego na ekranie o co najbardziej się bałem. Zobaczymy jak będzie się sprawować przez najbliższe dni i tygodnie, a jeśli macie jakieś dodatkowe pytania postaram się odpowiedzieć lub dopytać bezpośrednio producenta.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 replies on “Folia 3mk na Samsung Gear S”

 • krawcu
  18 listopada 2014 at 23:43

  Zakupilem i zdecydowanie odradzam.Towar lipny i z folia ma niewiele wspólnego a raczej bliżej mu do ceraty.

  • 19 listopada 2014 at 00:38

   Może jest trochę grubsza od tych folii na telefon, ale jak się dobrze nałoży to jest praktycznie nie wyczuwalna

   • Mariusz G.
    20 listopada 2014 at 17:07

    również odradzam Folię,nie dość,że nałożenie jej graniczy z cudem bo te paski z numerem 1 i 3 to za hu.a pana nie chcą się odkleić! to jeszcze pogarsza jakość obrazu,i do tego instrukcja jest do bani, bo wg niej najpierw zdejmuje się pasek 1 i nakjleja folie-tylko że za cholere ona nie chce się trzymac.. bo ta lepka część jest pod 3. nic z tego nie rozumiem bo nie da się z zegarka korzystać wtedy… wydane w błoto 20 zł..albo ja jestem jakiś tepy do kwadratu.

    • Daniel
     23 listopada 2014 at 17:24

     Polecam Skinomi. To inaczej się nakłada, bo na mokro i nie ma problemu że jest coś krzywo czy nie pasuje. To kolejna którą używam. Warto.

    • 24 listopada 2014 at 10:52

     Mariuszu, bardzo Cię przepraszam za te przygody z naszą folią. Przed wprowadzeniem jej do sprzedaży przeprowadziliśmy szereg testów, które folia zdała na „piątkę”.
     Niemniej w ciągu ostatnich kilku dni mieliśmy 3 przypadki zgłoszeń, podobnych do Twojego.
     Były one wynikiem niedokładnego zakomunikowania przez nas właściwości tej folii.
     Zgłoszone problemy rozwiązaliśmy, a brakujące informacje pojawiają się w naszych kanałach komunikacyjnych 🙂
     Bardzo Cię proszę o kontakt z nami na [email protected], takie sugestie niezwykle nam pomagają
     i pokazują co jeszcze powinniśmy poprawić. 🙂
     Trzymka, Paulina z 3mk

     • Mariusz G.
      24 listopada 2014 at 11:04

      Dziekuje za reakcję, po kontakcie z waszym supportem dostane nowa folię za darmo a przynajmniej tak mi obiecano!. Należą sie brawa za taka reakcje. Nie będę edytowal tamtego postu ale jak folia przyjdzie to rzeczywiscie bedzie super!. Tak trzymac.

     • Henio
      24 listopada 2014 at 11:22

      Czyli galaktyczny znowu jest wiarygodny?

     • Mariusz G.
      24 listopada 2014 at 11:25

      Tego nie powiedziałem. Chwale wylacznie reakcje producenta. Galaktyczny wg mnie jest co raz bardziej stronniczy. Po ostatnim filmie porownawczym Note 3 i 4 to zrozumiałem.

     • Henio
      24 listopada 2014 at 14:56

      Jak można być stronniczym porównując Note 3 i Note 4? Ile ty dziecko masz lat? Gdyby ta strona była stronnicz to chyba nie pisali by o innych sprzętach jak to robią teraz?

     • Mariusz G.
      24 listopada 2014 at 15:01

      Mam 27 lat dzidziusiu;-) .a poza tym słowa stronniczy uzylem jako synonim slowa nieobiektywny,(wg słownika jest to poprawne) i uważam ze autor byl stronniczy(nieobiektywny). Ogladales film? Wg mnie byl stronniczy,i autor na sile chcial przekonac do note 4. zanim nastepny raz zaczniesz kogos oceniać to przemysl co piszesz.

     • 25 listopada 2014 at 13:14

      Też nie rozumiem jak można być stronniczym porównując telefony jednego producenta. Ale co my tam wiemy