Tak jak w smartfonie chętnie zmienimy obudowę, dodamy etui żeby w jakiś sposób się wyróżnić, albo żeby złamać nudę, tak w zegarku możemy wymienić jedynie pasek. O ile w przypadku Gear 2 mieliśmy całkiem spory wybór (chociaż nie od samego początku) to póki co, do Samsunga Gear S nie mamy jakiś specjalnych rozwiązań. Liczy się jednak kolor i widzę, że wiele osób liczy na zmianę standardowej czarnej gumowej opaski na coś innego.

Chociaż sam klasycznie, zostanę przy czarnej gumce do czarnej koperty to miło, że wreszcie pojawiają się inne kolory i w jakiś sposób możemy zmodyfikować naszego Gear S. Pula kolorów nie jest imponująca, a na specjalne opaski od Diesel czy Swarovski będziemy musieli jeszcze poczekać, ale w Samsung Brand Store Poznań w dniu dzisiejszym pojawiły się wymienne opaski w trzech kolorach. Szary, niebieski oraz czarny zostały początkowo wycenione na 169 złotych. Obecnie w salonach Brand Store jak i sklepach z elektroniką paski są dostępne za 199 złotych i to jest ich oficjalna cena. Czy to dużo?

Z jednej strony to tylko kawałek gumy z zapięciem, ale z drugim nie jest drożej niż w przypadku poprzednika. Wiem, że dużo osób czeka na kolor biały biorąc pod uwagę koncepcję czarnej koperty i białego paska, która stała się w ostatnich dniach bardzo popularna. Póki co nie mam informacji kiedy pojawią się białe paski czy te z serii Diesel i Swarovski. Z pewnością jeśli otrzymamy takie informacje niezwłocznie Wam je przekażemy, a tymczasem dajcie znać czy jesteście zainteresowani wymianą paska na inny i jaka konfiguracja kolorystyczna Waszym zdaniem jest najlepsza.

Pasek do Samsung Gear S

źródło informacji i zdjęcia: własne

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Wymienne paski do Samsung Gear S już w Samsung Brand Store”

  • Mariusz G.
    20 grudnia 2014 at 16:54

    W bialymstoku 199 zl. Zniesmaczony wróciłem do domu.