Kilka dni przed Świętami to doskonały czas, by nadrobić zaległości w prezentach. Jeśli jeszcze nie kupiliście, wciąż planujecie i chcecie to zrobić przez Internet, to trzeba się pośpieszyć, bo to ostatni dzwonek, by paczka dotarła na czas (czytaj do środy). Być może zainteresuje Was promocyjna oferta, którą przygotowała firma Allview na wszystkie swoje tablety. 

Allview Mobile to młody producent na rynku smartfonów i tabletów. Firma swój pierwszy tablet zaprezentowała raptem w 2010 roku, a rok później pokazała swój pierwszy smartfon. Teraz w ofercie jest już kilkadziesiąt modeli smartfonów i tabletów, zarówno tych małych jak i dużych i tych z systemem Android jak i Windows. Ostatnio małe zamieszanie zrobił tablet Allview Wi7, który nie dość, że pracował na Windowsie to był prawdopodobnie (a może i jeszcze jest?) najtańszym w Polsce tabletem z tym systemem. Jego cena w dniu premiery została ustalona na poziomie 299 złotych. Fakt, że tablet nie wyróżniał się niczym szczególnym, a 1 GB pamięci RAM średnio radził sobie z kafelkami to jedno, ale Office 365 w zestawie i aż 1 TB przestrzeni w chmurze zachęcały do zakupu. Teraz ten tablet jest jeszcze tańszy.

W aktualnej promocji w sklepie Allview można nabyć 7-calowy tablet Allview Wi7 za 279 złotych. To niezła cena nawet w przypadku, gdy nieco odwrócimy role i pomyślimy, że kupujemy pełny pakiet biurowy Office, a tablet dostajemy w prezencie. Co więcej, to nie wszystkie promocje, bo producent obniżył ceny wszystkich swoich tabletów o 20%. Jak już wspomniałem, tabletów jest sporo, więc dla każdego na pewno się coś znajdzie. Pełna lista poniżej, a jeśli chcecie dokonać zakupu, to hop do linku w źródle. Oferta jest ważna tylko do końca tego tygodnia, czyli 21. grudnia. 

Promocja na tablety Allview / fot. Allview
Promocja na tablety Allview / fot. Allview

 

źródło: Allview przez Tabletowo 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Promocja na tablety Allview: Allview Wi7 za 279 złotych i 20% na pozostałe”

  • szczerbatek
    29 grudnia 2014 at 09:43

    Ratują się jak mogą tymi promocjami, od kiedy rozeszło się że sprzęt jest słabej jakości.