Kiedy pierwszy raz zobaczyłem tytułową promocję to od razu miałem dwie myśli. Po pierwsze, od razu trzeba o tym napisać. Po drugie, od razu w głowie tworzyłem sobie moją wymarzoną paczkę z grami, żeby lepsze tytuły. Po chwili okazało się, że nic z tego nie będzie, ale to i tak niezła okazja, by nadrobić pewne zaległości w switchowej bibliotece.

Gry na Pstryczka nie należą do tanich, nawet jeśli mówimy o tak zwanym „odgrzewanym kotlecie”. Przykładu nie trzeba szukać daleko, bo prawie dwie stówki chociażby za South Park – Fractured but Whole czy 209 złotych na New Super Mario Bros. U Deluxe to jednak nawet nie lekkie przegięcie. Dlatego trzeba polować na promocje, których w ostatnim czasie nie brakuje. Nawet kilka godzin przed publikacją tego wpisu, na fejsbukowej grupie SWITCHED pisałem o limitowanej edycji Axiom Verge za około 66 złotych czy L.A. Noire za trochę ponad 72 złote. Teraz czas na niemiecki Amazon.

Na Amazon.de wróciła promocja, gdzie można kupić trzy gry na Switcha w pakiecie. A skoro w pakiecie, to od razu można się domyślić, że będzie taniej. Możemy wybrać trzy z poniższej listy:

Gry na Nintendo Switch
Gry na Nintendo Switch / fot. Amazon

Wychodzi około 158 złotych za jedną grę.

Czy taki bundle się opłaca? Raczej tak choć wszystko zależy od tego, jakie gry wrzucimy do paczki. Nie ma raczej sensu brać Snipperclips Plus, a już lepiej stworzyć pakiet z trzech droższych tytułów, przykładowo: New Super Mario Bros. U DeluxeHyrule Warriors Definitive EditionPokémon: Let´s Go, Pikachu!.

Promocja na gry Nintendo Switch
Promocja na gry Nintendo Switch / fot. Amazon

Jeszcze ważna uwaga na koniec. Gry muszą pochodzić od jednego sprzedawcy, czyli Amazon EU, a rabat naliczany jest w ostatnim etapie, tuż przed płatnością. Widać to zresztą na powyższym screenie.

To jak Switchowcy, które gry wybieracie?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *