SJ8 Pro to aktualnie najlepsza kamerka od firmy SJCAM i pewnie zmieni się w tym lub kolejnym roku, gdy na rynek trafi seria SJ9. Model niezwykle udany i całkiem popularny, bo w przyzwoitej cenie możemy mieć świetny sprzęt do nagrywania w 4K w 60 klatkach. Ostatni raz pisałem o tej kamerce w listopadzie 2018 roku kiedy można było ją zgarnąć za nieco ponad 600 złotych. Teraz piszę ponownie, bo możemy urwać jeszcze stówkę.

SJCAM SJ8 Pro oprócz tego, że robi to do czego została stworzona – jakość nagrania jest naprawdę dobra! – to jeszcze ma kilka cech, które klasyfikują ją w czołówce najlepszych kamer sportowych. Ma duży, dotykowy ekran z tyłu, drugi dodatkowy z przodu, dobrą baterię, uniwersalny montaż i USB Type C z możliwością podłączenia zewnętrznego mikrofonu.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o niej nieco więcej, zachęcam do zapoznania się z moją recenzją:

Recenzja kamerki SJCAM SJ8 Pro. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze!

Wracając do promocji. SJCAM SJ8 Pro możemy kupić w promocji w sklepie Banggood za około 522 złote z wliczoną wysyłką rejestrowaną. Kamerka jest dostępna w trzech kolorach do wyboru: czarnym, różowym lub białym. Trzeba jednak pamiętać, że sprzęt jest w tak zwanym Small Box, czyli oprócz kamerki dostaniemy tylko przewód i instrukcję obsługi.

Kamerkę SJCAM SJ8 Pro możecie kupić tutaj.

Jeżeli jednak chcemy doposażyć się w dodatkowe akcesoria, to wcale nie musimy ich kupować osobno. Okazuje się, że dokładając około 50 złotych możemy kupić wersję Full Set, a tam jest między innymi cała masa uchwytów i obudowa wodoodporna.

Promocja na SJCAM SJ8 Pro
Promocja na SJCAM SJ8 Pro / fot. Banggood

Patrząc na premierową cenę kamerki i fakt, że aktualnie w Polsce nadal trzeba wydać około 900-1100 złotych, rozważania na temat tego czy się opłaca, zostawiam bez dłuższego komentarza.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *