Po premierze opaski Xiaomi Mi Band 4 można było spodziewać się przynajmniej dwóch rzeczy. Po pierwsze, każdy będzie chciał ją mieć, bo niezależenie od generacji jest strasznie popularna. Po drugie, zaczął się ogromny wysyp ofert z różnych sklepów – przeważnie tych chińskich – i co ciekawe, w bardzo różnych cenach, mimo tego, że Xiaomi podało tylko jedną. Zatem, żeby było łatwiej, tutaj znajdziecie zbiór ofert, gdzie można kupić najnowszą opaskę Mi.

Mi Band 4 to przede wszystkim większy i kolorowy wyświetlacz AMOLED, kilka dodatkowych funkcji treningowych czy pojemniejsza bateria ze względu na wspomniany ekran. Takie różnice (choć oczywiście nie wszystkie) można wskazać względem Mi Band 3. O nowej opasce mogliście już co nieco przeczytać w pierwszych wrażeniach i tekście zapowiadającym recenzję. Ta, jak wspomniał Kuba, ma pojawić się jednym pełnym cyklu rozładowania.

Mi Band 4 / fot. Mi

Gdyby jednak ktoś chciał już teraz zamówić swoją sztukę, to jest na to kilka sposobów (a w zasadzie kilka sklepów) i każdy może wybrać ten, który jest dla niego wygodniejszy. Żeby była jasność, poniższe informacje dotyczą wersji międzynarodowej (Global) bez wbudowanego NFC i głośnika. Dlaczego? Sprawa jest prosta – taka wersja obsługuje tylko chińskie płatności przez MiPay i asystenta głosowego XiaoAI, co w tej chwili jest dla nas bezużyteczne.

Poniżej macie wszystko ładnie rozpisane, co, dlaczego, za ile i skąd, ale w ramach doprecyzowania dodam jeszcze, że cena podana obok nazwy sklepu to cena ostateczna zawierająca np. najtańszą wysyłkę. I jeszcze jedno, wszystko jest aktualne na dzień 17 czerwca, więc jeśli zaglądacie tutaj później, oferty mogą się zmienić.

GearBest – ok. 151 złotych

Cena w dolarach: 39,99 USD
Wysyłka: darmowa (Registered Air Mail)
Termin i czas wysyłki: od 24 czerwca, 10-29 dni
Magazyn: CN-099 (Chiny)

Banggood – ok. 195 złotych

Cena w dolarach: 49,99 USD
Wysyłka: 1,7 USD (Air Parcel Register)
Termin i czas wysyłki: przedsprzedaż, 7-35 dni
Magazyn: CN (Chiny)

Tutaj cenę można jeszcze zmniejszyć punktami jeżeli ktoś takie punkty ma na swoim koncie w tym sklepie. Możemy wykorzystać maks. 800 punktów, co daje 8 dolarów mniej. 

Geekbuying – ok. 189 złotych

Cena w dolarach: 49,99 USD
Wysyłka: darmowa (Registered Airmail)
Termin i czas wysyłki: od ok. 29 czerwca, 15-30 dni
Magazyn: HK (Hong Kong)

GearVita – ok. 192 złote

Cena w dolarach: 49,99 USD
Kod rabatowy: YRMband4
Wysyłka: 4,45 USD (EU Priority Line)
Termin i czas wysyłki: w magazynie, 10-25 dni
Magazyn: Chiny

AliExpress – ok. 129 złotych

Cena w dolarach: 33,99 USD
Kod rabatowy: chinskacebula617
Wysyłka: darmowa (AliExpress Standard Shipping)
Termin i czas wysyłki: w magazynie, do 30 dni
Magazyn: Chiny

Joybuy – ok. 132 złote

Cena w dolarach: 34,99 USD
Wysyłka: darmowa (SF Express)
Termin i czas wysyłki: od ok. 30 czerwca, 15-60 dni
Magazyn: Chiny

Każdy powinien znaleźć coś dla siebie i wybrać sklep, który pasuje mu najbardziej. Zanim Mi Band 4 pojawi się oficjalnie w Polsce może jeszcze minąć sporo czasu, tym bardziej, że żadnej oficjalnej informacji o debiucie jeszcze nie było.

W tym tekście znajdziecie linki śledzące, które mówią danemu sklepowi, że jesteście od nas. Dla zainteresowanych, tych którzy i tak chcą kupić opaskę to zwykłe kliknięcie, a dla nas „kilka groszy” i wasz minimalny wkład w rozwój Galaktycznego. To nic przymusowego, a całkowicie dobrowolnego. Zatem, Galaktyczna Piątka! 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *