Podczas Macy’s Parade z okazji Święta Dziękczynienia, zostało zaprezentowane nowe logo Pokemonów z okazji zbliżających się dwudziestych piątych urodzin. Poza tym obiecano ekscytujący rok dla fanów marki na całym świecie. Nowe logo przedstawia kultową twarz Pikachu z liczbą 25 na policzkach.

Na oficjalnym Twitterze Pokemonów możemy przeczytać:

„Nasze obchody 25-lecia Pokemon rozpoczynają się w 2021 roku! Więcej szczegółów wkrótce.”

Obecne logo bardzo przypomina to na dwudziestą rocznicę Pokemonów, ale bez innych stworków tworzących twarz Pikachu.

Urodziny z hukiem

Poniżej macie nagranie z tańczącymi Pikachu, które pojawiły się podczas parady. Czyż one nie są urocze?

Ale wracając do tematu. Jest bardzo duża szansa, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby usłyszeć co The Pokemon Company zaplanowało na 2021 rok. Jeśli ktoś pamięta (ja niestety nie, musiałem zrobić research) to Pokemon Red i Green zostały wydane w Japonii 27 lutego 1996. Na 20-lecie obchodziły swego rodzaju urodziny. Taki kamień milowy. Dodatkowo w 2016 roku, z okazji dwudziestych urodzin, ogłoszono Pokemon Sun/Moon (dokładnie 26 lutego), a także Pokemon Red, Blue oraz Yellow na 3DS Virtual Console. Poza tym zaprezentowano specjalny zestaw 3DS-a wraz z nakładkami z Charizardem i Blastoisem oraz reklamę na Super Bowl.

Co dalej z Pokemonami?

Być może, że wraz z premierą DLC do Pokemon Sword/Shield o nazwie Isle of Armor i The Crown Tundra, nadeszła pora na kolejny duży tytuł na Nintendo Switch. Może to być część z nową generacją stworków, remake, remaster albo coś podobnego do Pokemon: Let’s Go, Pikachu! i Let’s Go, Eevee!

Warto wspomnieć, że nadal czekamy na więcej informacji na temat nowych Pokemonów: New Pokemon Snap i Pokemon Unite. Ten drugi tytuł, to gra strategiczna w trybie współpracy, bardzo przypominająca MOBA, typu League of Legends czy DOTA 2.

Bardzo mnie ciekawi co The Pokemon Company przygotowało na ćwierćwiecze swojej marki… Oby było to coś wartego wyczekiwania!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *