Wracam z kolejną zbieraniną przecenionych gier na Switcha. Przełom marca i kwietnia przyniósł mnóstwo tytułów, więc kilka z nich opiszę, a kilka zapodam w formie listy z cenami. W poprzednim można było kupić taniej między innymi Super Mario Maker 2 i Paper Mario. W tym też znalazło się kilka zacnych tytułów.

LEGO Marvel Super Heroes 2

62,25 PLN (PL)
29,13 PLN (US)

Gry z serii LEGO raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. To samo tyczy się świata Marvela, w którym ów gra została obsadzona. W LEGO Marvel Super Heroes 2 grałem, miałem fizyczną kopię, sprzedałem, a potem i tak kupiłem cyfrówkę (gdy była w promocji w grudniu 2020). Polecam nie tylko ja, ale i masa graczy, bo na Metacriticu jest „na zielono”. Mamy przynajmniej 12 godzin grania jeśli chodzi o główną fabułę.

LEGO Marvel Super Heroes 2
/ fot. Nintendo

Jak jest z ceną tym razem? Po pierwsze, aktualnie mamy najniższą cenę niż kiedykolwiek jeżeli weźmiemy pod uwagę polski region. W Stanach już było kiedyś taniej, ale raptem o niecałe 2 złote. Teraz cena zbliżyła się do tej najniższej i wynosi dokładnie 29,13 złotych.

A jeśli chcecie wiedzieć jak kupić grę w amerykańskim sklepie Nintendo to poniżej jest poradnik:

Nintendo Switch: Jak kupować gry w amerykańskim Nintendo eShop?

BioShock: The Collection

83,60 PLN (PL)
61,07 PLN (RU)

Calutka kolekcja BioShocka najtaniej! Osobiście gra mi nie podeszłą, gdy grałem w pierwszego BioShocka jeszcze na pececie, ale już od dawna planuję wrócić. Na pewno mamy niepowtarzalny klimat i jak na tamte czasy cudną grafikę. Tutaj dwie pierwsze odsłony są w wersji remasterowanej. Jak widać po poniższym screenie, nie opłaca się kupować każdej gry osobno, bo BioShock: The Collection wychodzi znacznie taniej. Zawiera jedynkę, dwójkę i Infinite w wersji kompletnej.

BioShock: The Collection
BioShock: The Collection / fot. Deku Deals

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

84,50 PLN (PL)
63,49 PLN (RU)

Totalnie odświeżony Crash Bandicoot trafił na Nintendo Switch w 2018 roku i była to pierwsza gra „z tych starszych”, która baaaardzo kopnęła mnie po nostalgii. Chyba każdy kojarzy krótkonosa złocistego, wybuchające skrzynki i to charakterystyczne „łupedap!”. Fakt, jest już najnowsza czwarta część, ale aktualnie w dużo wyższej cenie. Tu mamy za 63 złote z groszami jeśli kupimy w regionie rosyjskim.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy / fot. Nintendo

Streets of Rage 4

65,00 PLN (PL)

Dla wielu najlepsza bijatyka na Switcha i najlepsza bijatyka ever. Po prostu gra-legenda zapoczątkowana w latach 90-tych. Idziesz i jeb, idziesz dalej i jeb, jeb! To tak w bardzo dużym uproszczeniu. Ale gra się miodnie. Obecnie gra ze stówki została przeceniona na 65 złociszy. Taniej jest w Rosji, ale różnica między regionami jest na tyle mała, że raczej nie ma co przeskakiwać.

Streets of Rage 4
Streets of Rage 4 / fot. Nintendo

Ghostrunner

31,00 PLN (PL)

Gra polskiego studia One More Level. Bardzo dynamiczna, gdzie każdy ruch musi być przemyślany i nie można się pomylić. Przyznam, że nie moje klimaty, bo nie lubię takiego „slashowania”, ale opinie ma pozytywne. Taniej na Switcha nie było i za 31 złotych można sprawdzić.

 

Pozostałe gry w promocji, które warto sprawdzić:

 • Flashback – 3,99 PLN (PL)
 • Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King – 32 PLN (PL)
 • Borderlands Legendary Collection – 83,60 PLN (PL)
 • Oddworld: New 'n’ Tasty – 40 PLN (PL)
 • Blazing Chrome – 27,20 PLN (PL)
 • BLAZBLUE CENTRALFICTION Special Edition – 48,00 PLN (PL), 41,96 PLN (RPA)
 • Need for Speed Hot Pursuit Remastered – 89,95 PLN (PL), 76,35 PLN (RU)
 • MotoGP 20 – 50,00 PLN (PL), 38,85 PLN (US)
 • Gone Home – 14,00 PLN (PL)
 • Doom Eternal – 124,90 PLN (PL), 114,32 PLN (RU)
 • Immortals Fenyx Rising – 124,95 PLN (PL), 101,61 PLN (RU)
 • XCOM 2 Collection – 62,70 PLN (PL), 45,70 PLN (RU)
 • Good Job! – 56,00 PLN (PL)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *