Szczerz powiedziawszy na informację o Batmanie na Switcha trafiłem pierwszy raz. Ale jak się okazuje, coś jest na rzeczy, bo wzmianka o grze pojawiła się tam, gdzie kiedyś wyciekł Wiedźmin 3 na chwilę przed premierą. Chodzi o grę Batman: Arkham Collection, czyli trzy gry z nietoperzem w jednym.

Kolekcja Batmana na Nintendo Switch

Batman: Arkham Collection to nie jest nic nowego, bo kolekcja pierwotnie zadebiutowała w 2018 roku i była dostępna na pecety i ówczesne konsole, czyli Xbox One i PlayStation 4. Jest to zestaw składający się z trzech części od studia Rocksteady Games: Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight.

Batman: Arkham Collection
Batman: Arkham Collection / fot. wtt.biz

Arkham Collection zostało wycenione na 59,99 euro, więc aż strach pomyśleć ile będzie to kosztować w Polsce. Premiera, według tego co wyciekło w sklepie wtt, ma nastąpić 31 sierpnia 2022 roku.

Ja swego czasu grałem tylko w jedynkę i bawiłem się dobrze, ale raczej nie będę stał w kolejce, gdy ów kolekcja trafi na Switcha. Gierka zacna, no może poza trzecią częścią. W przypadku wersji pecetowej Arkham Asylum i Arkham City oceny są na zielono. Metascore jest na poziomie 91 punktów, a ocena użytkowników to odpowiednio 8,6 i 8,7. Lubię Batmana, ale nie aż tak, by wydawać pewnie coś koło 200 złotych na switchowy kartridż z grą (grami). Wiem jednak, że znajdą się fani, którzy to zrobią.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *