Play24 to niezbędnik dla osób mających numer telefonu w Play i korzystających z usług tej sieci. Program oferujący dostęp do podstawowych funkcji znanych z pełnej wersji serwisu, został wczoraj zaktualizowany.

Aplikacja umożliwia dostęp do podstawowych informacji o koncie bilingowym oraz wartości wszystkich sald na taryfie. Możemy przeglądać, włączać i wyłączać usługi dodatkowe oraz uruchamiać pakiety. Program zawiera prezentację 5 ostatnich faktur i płatności dla taryf abonamentowych lub 5 ostatnich doładowań dla ofert na kartę. Poniżej znajduje się informacja, która została zamieszczona w opisie aplikacji w Google Play.

„Od teraz można swobodnie przeglądać całą zawartość aplikacji Play24, bez względu na typ połączenia (WiFi, Play). Weryfikacja uprawnień nastąpi dopiero, przy próbie zmiany na koncie lub numerze (np. aktywacja pakietu). W przypadku połączenia przez sieć Play, będzie ona automatyczna. Dla połączenia po WiFi zostanie wysłany SMS z hasłem jednorazowym.Można również przeglądać dane oraz aktywować usługi na innych numerach niż ten w telefonie na którym używana jest aplikacja.”

Do prawidłowego działa programu na telefonie niezbędne jest posiadanie konta na stronie Play.pl.

Android 2.1
lub wyższy
bezpłatne

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *