Samsung podał kilka informacji na temat nadchodzącej aktualizacji do Androida 4.1 Jelly Bean dla Samsunga Galaxy S III, Galaxy Note i tabletu Samsung Galaxy Note 10.1. Obecnie te trzy urządzenia pracują pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich i jak podaje koreański producent, aktualizacja pojawi się „wkrótce”.

Samsung na wczorajszej konferencji UNPACKED 2012 ogłosił, że Jelly Bean trafi na trzy wymienione wyżej urządzenia „bardzo szybko”. Wcześniej z nieoficjalnych informacji wynikało, że Samsung Galaxy S III dostanie aktualizację do najnowszej wersji systemu od Google właśnie na targach IFA 2012. Jak widać, tak się jednak nie stało.

Patrząc na wszystkie nieoficjalne ROM’y, które w ostatnim czasie trafiły do sieci, można się spodziewać, że oficjalna aktualizacja dla Samsunga Galaxy S III będzie miała małe opóźnienie i trafi na urządzenia w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Co do dwóch pozostałych urządzeń, Samsunga Galaxy Note i Samsunga Galaxy Note 10.1, mam nadzieję, że słowo „wkrótce” (very soon) oznacza wrzesień bądź początek października, a nie dwa późniejsze miesiące.

źródło: gsmarena.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy S III, Note i Note 10.1 dostaną Androida Jelly Bean „wkrótce””