Autorski sklep cyfrowej dystrybucji aplikacji na Androida – Samsung Apps, znany jest z ciekawych promocji, o których w Google Play możemy zapomnieć. Tym razem dotyczy ona dwóch świetnych gier – Modern Combat 3: Fallen Nation i Shadowgun The Leftover. Niestety (albo i stety), darmowe są tylko dla Samsunga Galaxy S III.

Obie gry to świetne strzelanki w pięknej oprawie graficznej. Szczególnie zachwyca FPS  Modern Combat, głównie dynamicznym oświetleniem czy wysokiej jakości shaderami. Pod względem zarówno rozgrywki, jak i realiów przypomina serię Call of Duty czy Battlefield z „dużych” platform.

Grze Shadowgun także nie można wiele zarzucić. Ta produkcja, to z kolei wyśmienita gra akcji TPP, której fabuła rozgrywa się w odległej przyszłości. Pozwala nam pokierować najemnikiem wynajętym przez wielkie korporacje do wykonywania „brudnej roboty”. Walczymy z ciekawymi przeciwnikami. Grę studia Incross można porównać do popularnego Gears of War.

Jesteśmy pewni, że ta promocja nie jest ostatnią, i że przyczyni się do wzrostu zainteresowania Samsungiem Galaxy S III. Gry można pobrać, klikając w poniższe linki.

Pobierz grę Shadowgun The Leftover

Pobierz grę Modern Combat 3: Fallen Nation

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *