Samsung rozpoczął wysyłanie zaproszeń na konferencję prasową, której będzie gospodarzem w przyszłym miesiącu. Wydarzenie zostało zaplanowane na 11 października i odbędzie się o godzinie 18:00 w jednym z nowo otwartych sklepów firmy we Frankfurcie. 

Samsung Mobile Presseevent“Ready for a little sensation? Be there when something small makes a big impact.” – taki napis widnieje na zaproszeniu. Samsung lubi zaskakiwać i nie inaczej może być na zbliżającej się konferencji. Scenariusz z prezentacją nowego smartfonu koreańskiego producenta nie jest wykluczony.

Niektóre źródła sugerują, że na konferencji zostanie pokazany muzyczny smartfon o nazwie Samsung Galaxy Music. Urządzenie ma posiadać 3-calowy ekran, procesor o taktowaniu 850 MHz, 3 Mpix aparat i wbudowane głośniki stereo.

Wszystkie te spekulacje są poparte faktem – urządzenie o nazwie Samsung Galaxy Music było obecne na liście urządzeń Samsunga, które dostaną aktualizację do Androida Jelly Bean. Jak będzie na prawdę, dowiemy się już za dwa tygodnie.

źródło: phonearena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *