La Fleur to specjalna edycja smartfonów Samsunga, przygotowaną z myślą o kobietach, które chcą wyróżnić się z tłumu, przyciągającym wzrok urządzeniem. Już niedługo do grupy urządzeń z charakterystycznym kwiatowym wzorem na obudowie, trafią trzy nowe telefony i multimedialny tablet.

Zagraniczny serwis SamMobile dotarł do informacji, że już wkrótce na rynku pojawią się trzy smartfony: Samsung Galaxy Ace 2, Galaxy Ace DUOS i Galaxy S DUOS w nowych wersjach kolorystycznych – białej, różowej i bordowej. Wszystkie trzy będą posiadać logo La Fleur, umieszczone na przodzie w prawym górnym rogu i unikalny kwiatowy wzór.

Obok trzech smartfonów na rynku ma zawitać biała wersja tabletu Samsung Galaxy Tab 2 7.0, również sygnowana logiem La Fleur. Poza zmianami w wyglądzie, wszystkie urządzenia będą cechowały się taką samą specyfikacją jak ich standardowe wersje.

Nie ma jeszcze konkretnej daty premiery tych urządzeń, ale można wnioskować, że będzie to przełom grudnia i stycznia (podobnie jak było to w przypadku Samsunga Wave Y, który w sprzedaży pojawił się w styczniu tego roku).


źródło: sammobile.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *