W sieci od kilku tygodni krążyły plotki, że mobilna aplikacja Twitter zostanie wkrótce wzbogacona o kilka własnych filtrów na zdjęcia. Z pewnością znacie takie programy jak Instagram czy Snapseed, gdzie po zrobieniu zdjęcia można było je trochę podrasować, wybierając jeden z dostępnych filtrów. Teraz taka funkcjonalność jest dostępna dla wszystkich, którzy tweetują na najpopularniejszym mikro-blogu.

W nowej odsłonie programu Twitter mamy do dyspozycji osiem różnych filtrów (Black & White, Vignette, Warm, Cool, Vintage, Cinematic, Happy, Gritty), które w ciekawy sposób odmienią uchwycone przez nas zdjęcia. Oprócz filtrów za pomocą przycisku z magiczną różdżką możemy także ulepszyć zdjęcie lub je przyciąć i skalować.

Nowe filtry w Twitterze dostępne są dzięki Aviary.com, tej samej firmie, która stworzyła oprogramowanie do edycji dla innych serwisów do udostępniania zdjęć jak np. Flickr. Jeśli sami chcecie się przekonać jak działa nowa wersja Twittera, wystarczy pobrać ją poniżej na swój telefon z Androidem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *