Zastanawiacie się czasami kto i kiedy wypuszcza aktualizacje? Dlaczego jedni użytkownicy dostają je wcześniej inni później?  Czasami mijają godziny, dni od momentu ogłoszenia „update’u” do faktycznego otrzymania nowego systemu.

Budzimy się rano, włączamy nasz ulubiony blog, serwis czy medium społeczne i czytamy, że rzesza użytkowników otrzymała aktualizację. Dlaczego My nic o tym nie wiemy? Większość osób, które od rana informują Nas o kolejnej łatce dla np. urządzenia z serii Galaxy w jakiś tajemniczych okolicznościach weszły w posiadanie wiedzy na temat kolejnych wersji systemu. Chciałbym Was poinformować, że nie są to żadne tajniki, które nie są również dla Nas dostępne. Pozwólcie, że posłużę się właśnie centrum informacji/aktualizacji Samsunga.

Ja swoje informacje dotyczące aktualizacji biorę z Twittera. Szybko, sprawnie i przejrzyście. Polecam Wam jednak pełną stronę tego serwisu Live Samsung Updates. Jestem pewien,  że dzięki temu serwisowi będziecie na bieżąco z aktualizacjami dla Waszego Galaxy.

źródło obrazka: twitter.com/SamsungUpdates

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Aktualizacje… „Oni” wiedzą, a ja nie.”

 • TheJungle
  12 grudnia 2012 at 22:35

  Ja jednak polecam jeszcze lepszy serwis (angielskojęzyczny). Informacje o aktualizacji są niemal z pierwszej ręki, wraz z 'downloads’ami’.

  SamMobile.com

  Pozdrawiam.

 • 13 grudnia 2012 at 19:43

  tak ale informacje są w większości później niż serwis, który podałem. Wystarczy śledzić obie grupy na Twitterze 🙂