Dropbox, SkyDrive, iCloud czy Google Drive to najpopularniejsze usługi oferujące możliwość przechowywania plików w tak zwanej chmurze. Jeśli używacie Dropbox’a mamy dla Was dobrą wiadomość. Aplikacja na system Android doczekała się kolejnej aktualizacji, wprowadzającej kilka ważnych usprawnień.

Pliki w chmurze to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużej mobilności. Za pomocą aplikacji Dropbox zainstalowanej na komputerze możemy w łatwy i szybki sposób wrzucić dokumenty, zdjęcia czy inne pliki na osobistą przestrzeń dyskową w sieci i mieć do nich dostęp na innym urządzeniu – drugim komputerze, smartfonie czy tablecie. Oczywiście wymóg to zainstalowana aplikacja i zalogowanie do usługi.

W najnowszej wersji aplikacji Dropbox wprowadzono między innymi możliwość szybkiego udostępniania i usuwania kilku zdjęć naraz jak też grupowania ulubionych fotografii w katalogi. Na liście zmian znalazły się także ulepszenia wprowadzone w obrębie interfejsu użytkownika i nie zabrakło licznych poprawek.

Aplikację Dropbox można za darmo pobrać ze sklepu Google Play. Najnowsza wersja została oznaczona numerem 2.3.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *