Google Chrome to jedna z najpopularniejszych przeglądarek na telefony z systemem Android. Znana ze swoich sztandarowych cech takich jak szybkość, mobilność i synchronizacja z wersja desktopową, doczekała się następczyni 10 stycznia bieżącego roku.

Jak podaje firma z Mountain View, przeglądarka o numerze 25  w porównaniu z wersją 18 ma być jeszcze szybsza, zawierać lepsze wsparcie HTML5 (Flash nie jest wspierany w Androidzie od wersji 4.1 Jelly Bean) oraz zwiększoną wydajność silnika JavaScript. Jak zaznacza Google, jako że jest to wersja rozwojowa  mogą  się zdarzyć nieoczekiwane błędy w pracy. Jednak od czasu wydania udostępnione zostały już 2 aktualizacje z licznymi poprawkami,  więc miejmy nadzieje, że z każdą, będzie coraz lepiej.

google-chrome-beta-01

Chrome w wersji mobilnej na system Google’a wymaga co najmniej Androida w wersji 4.0 ICS. Plik do pobrania waży około 21 MB. Dla osób, które posiadają już stabilną wersję przeglądarki na swoim smartfonie informujemy, że wersję BETA można zainstalować równolegle z obecną.

Korzystając z wyszukiwarki  Sklepu Play ciężko jest odnaleźć testową wersję Chrome, dlatego podajemy dla wszystkich chętnych link, z którego można ją pobrać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *