Jesteś posiadaczem jakiegoś urządzenia z serii Galaxy Note od Samsunga i cierpisz na ogólne znudzenie? Jak tak, to dobrze trafiłeś! Samsung przygotował specjalną promocję na grę Draw Race 2, którą teraz z Samsung Apps można pobrać za darmo. 

Draw Race 2 to nietypowa gra wyścigowa, w której naszym zadaniem jest narysowanie trasy, którą będzie jechać nasz bolid. Tutaj przyjdzie nam z pomocą rysik S Pen, dzięki, któremu będziemy zrobić to ze sporą dokładnością. Po narysowaniu szlaku, samochód zaczyna jechać sam. Możemy mu pomóc jedynie używając nitro.

draw-race-2-01

W grze dostępna jest pokaźna liczba tras do przejechania w trybie jednoosobowym. Nie zabrakło oczywiście trybu multiplayer. Tutaj programiści się wyjątków postarali, bo mamy dwa tryby rozgrywki: standardowy multiplayer online oraz tryb hot seat, w którym może zagrać parę osób na jednym urządzeniu.

draw-race-2-02

Gra jest niezwykle ciekawa i zapewni rozrywkę na długie godziny. Tytuł ten jest dostępny w sklepie Google Play w cenie 9,40 zł, a dzięki uprzejmości Samsunga, możemy go pobrać za darmo z Samsung Apps. Jak każda promocja, także i ta ma swój termin ważności. My niestety nie wiemy, kiedy oferta specjalna się skończy, dlatego zachęcamy do pobrania gry już teraz.

  • Samsung Galaxy Note II

samsung-apps-pobierz

  • Samsung Galaxy Note
  • Samsung Galaxy Note 10.1
  • Samsung Galaxy Note 10.1 WiFi

samsung-apps-pobierz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *