Czy byliście kiedyś w sytuacji, że z braku czasu  nie dokończyliście czytać artykułu w przeglądarce internetowej na komputerze? Lub zwyczajnie chcieliście go odłożyć na później albo przeczytać na swoim urządzeniu mobilnym?  Jeśli tak, od teraz z pomocą przychodzi Pocket.  Posiadając aplikacje na swoim smartfonie lub tablecie możecie wrócić do interesującego Was materiału kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę, nawet w sytuacji bez  dostępu do Internetu.

Aby zacząć korzystać z usług aplikacji należy założyć  konto na getpocket.com i zainstalować aplikacje na swoim urządzeniu. Dla wygody można także skorzystać z dodatku do przeglądarki (w przypadku desktopowej wersji Chrome jest on dostępny w Chrome Web Store), żeby za pomocą jednego kliknięcia dodać artykuł do swojego konta.

pocket1

Artykuł po skonwertowaniu jest nam przedstawiany w bardzo przyjaznym i wygodnym formacie. Interfejs aplikacji jest niezwykle poukładany i schludny, na pewno nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą. Należy mieć na uwadze, że nasze urządzenie w momencie dodawania  musi być połączone z Internetem.

Pobierz aplikację z Google Play

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *