Seria gier Gangstar od Gameloftu cieszy się ogromną popularnością, ponieważ daje namiastkę „pecetowego” GTA na mobilne platformy. Oczywiście to prawdziwe Grand Theft Auto (3 i Vice City) jest już dostępne w Sklepie Play, ale Gangstar ma swój klimat i trafiło na urządzenia mobilne jeszcze grubo przed produkcją od Rockstar. Jak mnie pamięć nie myli pierwsza część gry o nazwie Gangstar: West Coast Hustle pojawiła się pod koniec 2010 roku nie tylko na Androida czy iOS, ale także na system bada. W międzyczasie mogliśmy też zagrać w Gangstar Rio: City of Saints, ale już na horyzoncie widać kolejną odsłonę – Gangstar Vegas.

Gameloft udostępnił krótki teaser, który zapowiada nadchodzącą grę o nazwie Gangstar Vegas. Jak sama nazwa wskazuje akcja gry przenosi się do Las Vegas – miasta grzechu i światowej stolicy rozrywki. Nie zabraknie zatem szybkich samochodów, gorących lasek, pieniędzy i gangsterskich porachunków.

Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery gry w Google Play czy App Store, ale jak podaje Gameloft w zapowiedzi, stanie się to „wkrótce”. Przyznacie, że jest to mało precyzyjne określenie, ale zazwyczaj francuski producent nie każe nam długo czekać i bardzo szybko po pierwszej zapowiedzi, podaje więcej szczegółów. Szczegółów, na które z niecierpliwością czekamy, bo Gangstar Vegas zapowida się całkiem ciekawie.

Mam tylko nadzieję, że Gameloft nie zdecyduje się na grę w modelu freemium, a udostępni ją w Sklepie Play za jednorazową opłatą.

źródło: AndroidAuthority

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *