Mobilne aplikacje różnych serwisów internetowych umożliwiają nam ich bardziej komfortowe korzystanie na smartfonie czy tablecie gdziekolwiek jesteśmy. Z aplikacją Allegro jest różnie, ale z każdą kolejną aktualizacją jest coraz lepiej – program zyskuje na szybkości i dostaje nowe funkcje. Sporo z nich pojawia się wraz z najnowszą aktualizacją.

Mimo tego że z każdą aktualizacją dochodzą nowe opcje, aplikacja Allegro już w obecnej formie jest całkiem rozbudowana i zapewnia nam dostęp do niemal wszystkich funkcji  znanych ze standardowej wersji serwisu. Możemy nie tylko wyszukiwać i kupować przedmioty, ale także je sprzedawać,  dodawać przedmioty do obserwowanych, szukać produktów skanując ich kody kreskowe, filtrować i sortować wyniki wyszukiwania jak też wysyłać oferty do znajomych z Facebooka. Wygląd programu przystosowany jest pod większość urządzeń, wiec bez problemów powinien działać na każdym smartfonie i tablecie z Androidem.

Allegro [źródło: Google Play]
Allegro [źródło: Google Play]

Właśnie pojawiła się nowa wersja aplikacji, w której dodano funkcje zgłoszone przez użytkowników. Jakie są zmiany? Rzućcie okiem na poniższą listę.

  • Nowa wyszukiwarka – szukaj w opisach i zakończonych ofertach, możliwość edycji podpowiedzi wyszukiwania
  • Możliwość wyszukiwania przedmiotów w wybranej kategorii
  • Parametry, podkategorie i opcje sortowania dostępne w formie przycisków na wynikach wyszukiwania
  • Przyśpieszenie ładowania danych oferty i opisów
  • Dedykowane przyciski w pasku nawigacyjnym na widoku oferty do odświeżania i dodawania oferty do obserwowanych

Aplikację Allegro można pobrać z Google Play za darmo, klikając na poniższy obrazek. Jeśli jednak posiadacie już ten program na swoim telefonie czy tablecie, także z pozycji sklepu Play można program zaktualizować do najnowszej wersji.

google-play-pobierz

A czy Wy używacie aplikacji Allegro na swoich urządzeniach? Jak Wam się podoba? Czy chcielibyście coś jeszcze w niej zmienić?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *