Galaxy S 4 został wyposażony w masę inteligentnych funkcji, ale chyba nikt się nie spodziewał, że we flagowym smartfonie Samsunga zabraknie radia FM. Wiele osób dowiedziało się o tym fakcie dopiero po zakupie, więc chyba nie muszę pisać jaka była ich reakacja. Jeśli ktoś jednak chce posłuchać swoich ulubionych stacji na smartfonie, może wyposażyć się w aplikację RadiON, która przez najbliższy czas będzie sprzedawana z 50-procentowym rabatem.

RadioON [źródło: Google Play]
RadioON [źródło: Google Play]

RadiON to radio internetowe, które daje nam dostęp do ponad 50 tysięcy różnych stacji radiowych z całego świata, podzielonych ze względu na kraj czy gatunek muzyczny. Aplikacja została pobrana przeszło 5 milionów razy i jest dostępna w ponad 50 krajach, ale to nic dziwnego, bo oferuje kilka ciekawych funkcji. Pierwszą z nich jest opcja Scrap, która zapisuje informacje o aktualnie granym utworze w postaci tytułu i wykonawcy utworu, nazwy stacji radiowej i daty „przechwycenia”. Na podstawie zapisanych danych możemy także wyszukać daną muzykę w serwisie YouTube i podzielić się nią ze znajomymi na Facebooku, Twitterze czy Weibo. Jest też możliwość ustawienia timera i alarmu, który włączy wybraną stację radiową, by nas obudzić.

RadiON Free [źródło: 2po2.pl]
RadiON Free [źródło: 2po2.pl]

Aplikacja RadiON przez najbliższy tydzień, od 12 do 19 lipca będzie dostępna w promocyjnej cenie wynoszącej 2,99 złotych. Jest to dobra okazja dla posiadaczy Galaxy S 4 (ja też innych urządzeń), którzy szukają dobrej aplikacji do słuchania radia internetowego. Dobrej, ale nie idealnej, bo czasami aplikacja nieoczekiwanie sama się wyłącza, a zamiast polskich znaków pojawiają się chińskie „krzaczki”. Nie mniej jednak program jest godny polecenia, szczególnie w czasie, gdy jego cena jest obniżona.

google-play-pobierz

W Google Play dostępna jest także wersja bezpłatna o ograniczonej funkcjonalności (między innymi brak możliwości wyszukiwania utworów w YouTube i dzielenia się z nimi ze znajomymi) i z wyświetlającymi się reklamami.

google-play-pobierz

źródło: AppSales

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Aplikacja RadiON na Androida z 50-procentowym rabatem”

  • mistgras
    13 lipca 2013 at 18:09

    He xd pierwsze włączenie i po 5 sec komunikat: aplikacja została zatrzymana 🙂