Nowa rodzina Galaxy Tab, która została zaprezentowana w połowie tego roku liczy trzy egzemplarze. W przeciwieństwie do 2. generacji, obok wariantu 7- i 10-calowego, pojawił się także tablet z 8-calowym ekranem. Ceny tabletów Galaxy Tab 3 poznaliśmy pod koniec lipca, gdy te wkraczały na półki sklepowe w Polsce. Jeśli ktoś teraz jest zainteresowany zakupem któregoś z nich, warto przyjrzeć się ofercie, którą „wygrzebaliśmy” z Okazji Allegro.

Samsung Galaxy Tab 3 [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Tab 3 [źródło: Samsung]

Pierwszy mobilnemu światu został przedstawiony Galaxy Tab 3 z 7-calowym ekranem, a stało się to już pod koniec kwietnia. Nieco dłużej, bo aż do początku czerwca musieliśmy czekać, by oficjalnie zobaczyć dwa pozostałe modele – Galaxy Tab 3 8.0 i Galaxy Tab 3 10.1. Nowe Tab’y zostały gruntownie odświeżone, zarówno pod względem specyfikacji jak i wyglądu. Urządzenia są wydajniejsze, lżejsze, bardziej poręczne i wręcz idealne do konsumpcji multimedialnych treści.

Sklep Karen przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę na wszystkie trzy modele tabletów Galaxy Tab 3, wyposażonych w moduł 3G, którą można znaleźć przeglądając wyróżnione, okazyjne oferty z serwisu Allegro. Nie dość, że została obniżona cena to w zestawie razem z tabletem otrzymujemy kartę pamięci Samsung microSDHC class 6 o pojemności 16 GB i oprogramowanie antywirusowe Norton Mobile Security z 12-miesięczną licencją. Plusem jest też darmowa dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Poniżej szczegóły oferty:

  • Samsung Galaxy Tab 3 7.0 3G (SM-T211) – 1499,00 zł 1089 zł
  • Samsung Galaxy Tab 3 8.0 3G (SM-T311) – 1999,00 zł 1489 zł
  • Samsung Galaxy Tab 3 10.1 3G (GT-P5200) – 2299,00 zł 1689 zł

Czy taki deal się opłaca? Myślę, że tak, bo oprócz obniżonej ceny samego sprzętu otrzymujemy pojemną kartę pamięci i sprawdzone oprogramowanie antywirusowe o łączonej wartości ok. 100 złotych. Czy ktoś z Was jest zainteresowany?

źródło: Okazje Allegro

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *