Kiedy na targach CES 2013 została zaprezentowana gra Dead Trigger 2 każdy fan mobilnego grania chciał mieć ją na swoim smartfonie. Wreszcie po kilku miesiącach oczekiwania, po zapowiedziach, z lekkim poślizgiem najnowsza gra czeskiego studia Madfinger Games jest już dostępna i czeka na Was w Google Play.

Dead Trigger 2 [źródło: Madfinger Games]
Dead Trigger 2 [źródło: Madfinger Games]

Dead Trigger 2 to typowy first-person shooter, w którym rozgrywkę widzimy z perspektywy oczu głównego bohatera. Zasada jest prosta – musimy za wszelką cenę przetrwać, rozwalając kolejne fale zombiaków i wypełniając przy tym różnego rodzaju zadania. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, a wszystko podsyca świetna oprawa wizualna. W grze zobaczymy jeszcze lepszą grafikę, realistyczną fizykę, dynamiczną roślinność czy odbicia w wodzie, ale to nie wszystko, bo inne, dodatkowe efekty są dostępne na platformie nVidia Tegra 4.

[nggallery id=142]

W porównaniu do pierwszej części gry, w Dead Trigger 2 są znacznie dłuższe poziomy, a gracz ma większą swobodę działania, bo może poruszać się na dużo większym obszarze. Mamy nowych wrogów – jak chociażby Kamikaze czy Vomitron, ale także sprzymierzeńców w postaci medyka, naukowca, przemytnika i inżyniera, którzy zaopatrzą nas w medykamenty i pomogą odblokować nowe bronie. Dead Trigger 2 można pobrać z poniższego linku, ale pamiętajcie, żeby włączyć WiFi, bo gra waży 252 MB.

google-play-pobierz

Pograłem chwilę w Dead Trigger 2 i muszę stwierdzić, że gra jest bardzo dobra, ale nie idealna. Oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie, czego nie można powiedzieć o ścieżce dźwiękowej, która strasznie szumi (chyba, że to wina głośnika w Galaxy Note 3 w co wątpię). Gra jest do pobrania za darmo, ale występują w niej mikro-płatności, które na całe szczęście nie są aż tak bardzo uciążliwe. Zupełnie inaczej jest z nazwijmy to dostępem do gry, która wymaga stałego dostępu do Internetu, dlatego też gracze bez pakietu danych lub połączenia z WiFi, po prostu nie zagrają. Próbkę możliwości gry możecie zobaczyć w poniższym filmie.

A Wam jak się podoba Dead Trigger 2? Lepszy od poprzedniej części? A może ktoś chce napisać jej recenzję? 😉 Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu tutaj.

źródło: Google Play

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *