Consumer Electronics Show to targi odbywające się w Las Vegas, które corocznie przyciągają nie tylko największych producentów, ale też miłośników szeroko pojętej technologii. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Samsung, która zawsze potrafi nas czymś zaskoczyć. Na CES 2013 ogromne wrażenie robił pierwszy na świecie wygięty telewizor OLED i 110-calowy „kolos” S9000 o rozdzielczości UHD. Jeśli chcecie zobaczyć, co w tym roku przygotował Samsung, wystarczy o godzinie 23:00 włączyć relację na żywo.

ces-logo

Firma Samsung jest producentem urządzeń z różnych kategorii i właśnie prezentacji takiego sprzętu możemy spodziewać się na tegorocznych targach CES 2014. Nie zabraknie sprzętu RTV jak chociażby 105-calowego, pierwszego na świecie, najbardziej wklęsłego telewizor Ultra HD, nowych zestawów audio-wideo, zaawansowanego sprzętu foto jak potwierdzony parę dni temu Galaxy Camera 2 czy aparat Samsung NX30, a także urządzeń mobilnych, do których przywiązujemy największą uwagę. Już zapewne wiecie, że będą cztery nowe tablety z serii Galaxy Note Pro i Galaxy Tab Pro, których wstępna specyfikacja i zdjęcia prasowe wyciekły parę godzin temu do sieci.

Wszystko to o czym wspomniałem i zapewne jeszcze więcej zobaczymy na specjalnej konferencji Samsunga na CES 2014, która zostanie udostępniona na żywo w Internecie. Konferencja prasowa rozpocznie się dzisiaj o godzinie 23:00 czasu polskiego i będzie można ją śledzić na żywo bezpośrednio w tym wpisie, na stronie firmy Samsung poświęconej CES 2014 lub na kanale SamsungTomorrow w serwisie YouTube. Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania!

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *