Samsung przy okazji każdego flagowego smartfonu skupia się nie tylko na najnowszych i najwydajnijeszych podzespołach, ale też ogromną wagę przywiązuje do samego oprogramowania. Świetnym przykładem był smartfon Galaxy S 4, gdzie dostaliśmy masę „inteligentnych” funkcji oraz nowych aplikacji i usług, wliczając w to między innymi WatchON, Story Album, Group Play czy tryb Dual Camera. Możemy być pewni, że w przyszłych flagowcach nie będzie inaczej, czego przykładem możemy być nowa aplikacja Life Times.

Samsung Life Times [źródło: SamMobile]
Samsung Life Times [źródło: SamMobile]

Z najnowszych informacji wynika, że Samsung przygotowuje nową aplikację (zapewne jedną z wielu) pod kątem przyszłych smartfonów jak chociażby Galaxy S 5. Mowa tutaj o aplikacji Life Times, pewnego rodzaju pamiętniku, któremu możemy się przyjrzeć bliżej dzięki SamMobile. Serwis opublikował kilka screenów ukazujących interfejs programu i kilka jego funkcji. Zrzuty ekranu pochodzą z modelu SM-G900H, którym najprawdpodobniej jest Galaxy S 5.

[nggallery id=207]

Tak jak wspomniałem Life Times może być czymś w rodzaju osobistego pamiętnika/dziennika, który kolekcjonuje informacje na temat wydarzeń z życia użytkownika. Informacje zbierane są z różnych źródeł jak serwisy społecznościowe (Facebook, Google+), aplikacje (Instagram, FourSquare, Linkedin, S Health) a także wiadomości, notatki czy zdjęcia.

Można doszukać się tutaj podobieństw do usługi Story Album, ale póki co nic więcej na temat nowej aplikacji nie wiemy.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Life Times – nowa aplikacja dla przyszłych smartfonów Galaxy”

  • Mateusz
    8 lutego 2014 at 21:10

    Ciekawe czy S4 dostanie te aplikacje?